Keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius Vietname sodino ryžius

Vytaras Radzevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-05 17:00
Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius – žurnalistai, kuriems įprastos kelionės su saulėtais paplūdimiais ir „viskas įskaičiuota“ viešbučiais yra planas B. Jei įmanoma pasirinkti kuo sunkesnį, tačiau kur kas įdomesnį, keliavimo būdą – jie būtinai jį ir pasirinks. Šiuo metu į naujausią nuotykį „Su būda per džiungles“ keliauninkai vieši Vietname, kuriame išmėgino ir sodininkystės darbus.

Savo socialinio tinklalapio „Facebook“ paskyroje „Starkaus & Radzevičiaus kelionės“ keliauninkai pasidalino nuotraukomis iš vieno Vietnamo kaimo, kuriame Vytaras ir Martynas ryžius sodino. Po viena nuotraukų jie rašė: „Vakar prisižiūrėję į sunkų kaimo žmonių triūsą, šiandien nusprendėme jiems padėti“. Ir išties, nuotraukose  Vytaras iki kelių įbridęs į minkštą, košę-makalošę primenančią, ryžių dirvą išmėgino sodininkytės Vietname ypatumus.

Primename, kad „Su būda per džiungles“  kelionės metu M.Starkus ir V.Radzevičius ketina aplankyti Laosą, Kambodžą ir Vietnamą. O portalas Žmonės.lt jau rašė, kad vienoje Hanojaus aikščių vyrukai pasilinksmino ne tik patys, bet ir surengė pasirodymą kitiems, atlikdami šiuo metu itin populiarų „Harlem shake“ šokį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai