Keistuolių teatre – Aido Giniočio 50-mečio šventė „Baisiai didelis jubiliejus“

Aidas Giniotis / Martyno Siruso nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-26 09:12
Keistuolių teatre visa susirinkusi salė atsistojusi plojimais sveikino Aidą Giniotį 50-mečio proga. „Baisiai didelis jubiliejus“ – taip skambėjo šventinis pirmadienio vakaras, kuriame nestigo siurprizų, geros nuotaikos, muzikos, dalinimosi savo kūryba, staigmenų ir prisiminimų.

Aidą Giniotį – Keistuolių teatro vieną iš įkūrėjų, aktorių, režisierių, teatro laboratorijos „Atviras ratas“ įkūrėją, muzikos ir tekstų autorių – pasveikinti susirinko nuo artimiausių giminaičių iki teatro kolegų ir ištikimų bendražygių.

Scenoje pasirodė Saulius Bareikis ir Olegas Ditkovskis, kurie, kaip teigė Aidas Giniotis, „užkrėtė jį teatru“.

Teatro laboratorijos „Atviras ratas“ aktoriai kartu su Ryčiu Zemkausku padovanojo režisieriui pasivaikščiojimą po jo vaikystės miestą – Šiaulius, o vėliau į sceną pakvietė profesorių Vladą Bagdoną.

Martyno Siruso nuotr.
Martyno Siruso nuotr.
Martyno Siruso nuotr.
Martyno Siruso nuotr.

Lapkričio 17-ąją gimusį ir šiemet gražų jubiliejų švenčiantį Aidą Giniotį scenoje sveikino Andrius Kaniava, kuris kartu su aktore Ilona Balsyte.

A.Giniočio pageidavimu, scenoje jie improvizavo pagal parengtą spektaklio „Liūdnojo vaizdo riteris“ tekstą.

Martyno Siruso nuotr.
Martyno Siruso nuotr.

Antrosios Keistuolių teatro kartos aktoriai surengė trumpą etiudą iš paties Aido Giniočio režisuoto commedia dell‘arte spektaklio „Meilė trims apelsinams“. O vakaro pabaigoje kūrėją sveikino kompozitorius Andrius Kulikauskas kartu su grupe „Kuli Family“.

„Baisiai didelis jubiliejus“ buvo pripildytas juoko ir šypsenų, kurias keitė jautrios, šiltos ir paprastos akimirkos, prisiminimai iš ilgo kūrybinio kelio.

{gallery|58442| 16|1}
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai