Keisčiausia karališkosios šeimos kalėdinė tradicija: privaloma pasisverti prieš ir po vakarienės

Britų karališkoji šeima: princas Charlesas, karalienė Elizabeth II, princas George'as ir princas Williamas / Ranald Mackechnie nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-23 11:56
Niekam ne paslaptis, kad karališkoji šeima turi keisčiausių tradicijų, kurias puoselėja jau šimtmečius. Taisyklės apima ne tik tinkamą elgiasi viešumoje, aprangos kodą, bet ir įvairiausias šventines tradicijas.

Karališkoji šeima eglutę visuomet puošia Kalėdų išvakarėse, dovanas gali išvynioti tik Kalėdų rytą, po kalėdinių pusryčių šeima visuomet lankosi šventinėse mišiose. 

Šiemet artėjančias didžiausias metų šventes su karališkąja šeima praleis ne tik Meghan Markle, bet ir jos mama Doria Ragland, todėl amerikietės privalės prisitaikyti net prie keičiausių karališkosios šeimos kalėdinių ritualų. 

Vienas jų – pasisverti prieš ir po Kalėdų vakarienės. Pasirodo, kad ši tradicija gimė dar Karaliaus Edwardo septintojo valdymo laikotarpiu. Karalius buvo labai susirūpinęs savo ir aplinkinių sveikata – jis norėjo išaiškinti, ar žmonės pakankamai pavalgo bent jau per Kalėdas. 

Beje, šeimos nariai svorį matuoja naudodamiesi antikinėmis svarstyklėmis. 

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama