Keisčiausi prietaisai, padedantys mesti svorį. Už ar prieš?

„Triumph International“ naujai sukurta Konkatsu liemenėlė. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-06 11:00
Norėdami sveiko ir liekno kūno, žmonės labai dažnai nusprendžia vietoj pastangų pasikliauti pačiais keisčiausiais ir netikėčiausiais išradimais, kurie žada greitą, veiksmingą ir puikų rezultatą. Ar jie iš tiesų tokie efektyvūs? Turbūt verta tikėti nuomone, kad jeigu tai būtų tiesa, pasaulyje nematytume nė vieno nutukusio žmogaus... Vis dėlto tai neatgraso nei kūrėjų, nei pirkėjų...

► Štai kompanija Microsoft nusprendė palengvinti moterų gyvenimą ir sukūrė lieknėti padėsiančią liemenėlę. Tokios fiksuoja dailiosios lyties atstovių nuotaikų kaitą, kuri turi įtakos valgymo įpročiams, ir, reikalui esant, padeda išvengti persivalgymo. Tiesa, pritaikyti praktiškai tokią liemenėlę kol kas ne itin patogu – ją įkrauti reikia kas keturias valandas...

 

► Anticeliulitiniai džinsai taip pat turėtų gelbėti figūras. Dar šių metų pradžioje pristatyti džinsai sulaukė įvairių nuomonių. Teigiama, jie turėtų sumažinti celiulitą, drėkinti ir švelninti kūno odą. Tiesą sakant, būtų idealu: apsimauni, nešioji ir tiesiog gražėji akyse!..

„Denim Spa“ džinsai
„Denim Spa“ džinsai

Gamybos metu Denim Spa džinsai apdirbami tokiomis drėkinamąjį poveikį turinčiomis medžiagomis kaip abrikosų kauliukų, erškėtrožių, pasiflorų aliejus, taukmedžių sviestas ir t. t. Taigi, dėvint šias kelnes, veikliosios medžiagos įsiskverbia į odą.

Naujieji Wrangler kompanijos džinsai yra trijų tipų. Todėl kiekviena moteris, atsižvelgdama į ją kamuojančią problemą, galės išsirinkti sau tinkamus: anticeliulitiniai džinsai vadinasi Smooth Legs (lietuvių k. „lygios, dailios, glotnios kojos“), o drėkinamieji – Olive Extract (lietuvių k. „alyvuogių ekstraktas“) ir Aloe Vera. Pastarieji skirti drėkinti jautrią kūno odą.

Neseniai ir brazilų dizaineris Alexandre’as Herchcovitchius pristatė pasauliui tokios pačios paskirties džinsus. Ar jie sulauks sėkmės? Pamatysime!


► Pasak sveikos mitybos specialistų, kiekvieną kąsnį vidutiniškai reikėtų kramtyti 40–50 kartų. Ar dažnai tai daroma? Išeitis yra! Norinčioms sukramtyti tinkamai, bet vis užmirštančioms gali pagelbėti moderniosios technologijos.

„Denim Spa“ džinsai
„Denim Spa“ džinsai

Las Vegase vykusioje tarptautinėje elektronikos parodoje Consumer Electronics Show (CES) buvo pristatyta išmanioji šakutė. Ji „stebi“, kaip dažnai ir kaip greitai valgoma, ir įspėja valgantįjį, jei jis tai daro per greitai. Tiesiog visų persivalgančiųjų džiaugsmas! Juk sotumo jausmas ateina vėliau. Ši šakutė šviesomis ir vibracija įspėja netaisyklingai valgančius žmones. Tai puikus išradimas siekiantiems pakoreguoti prastus mitybos įpročius.

Tiesa, naująja šakute tobulinti mitybos įgūdžius nebus labai pigu. Kalbama, kad ji kainuos apie 100 JAV dolerių.


► O štai Mandometer prietaisas, teigiama, skirtas gydyti net tokiems mitybos sutrikimams kaip bulimija ir anoreksija. Kuo jis ypatingas? Tai mažas kompiuteriukas, ant kurio reikia uždėti savo lėkštę su maistu. Valgis pasveriamas, o vėliau kompiuterio ekrane galima išvysti, kiek reikia jo suvalgyti. Beje, jeigu skanausite per greitai, Mandometer būtinai jus įspės. Teigiama, kad šis prietaisas moko taisyklingai valgyti ir padeda išlaikyti normalų kūno svorį.


► Hula, arba Hawaii Chair. Šiam prietaisui galima priskirti vieno keisčiausių išradimų karūną ir ne tik. Jei pažvelgtumėte į jo reklamą, greičiausiai tektų suvaldyti juoko pliūpsnį.

Ši kėdė, iš išorės neatrodanti neįprastai, rekomenduojama tiems, kurie visą dieną dirba sėdimą darbą. Ji padeda treniruoti apatinės kūno dalies raumenis, atsikratyti pilvo riebalų, gerina kraujotaką ir t. t. Žinoma, nesiginčysime dėl jos ypatybių, tačiau, tiesą sakant, ant jos besisukantys žmonės atrodo keistai, ar ne?


► Sakoma, kad jodinėjimas – puikus sportas. Tiesa, jis prieinamas ne visiems. Norite sužinoti, ką vietoj to galite rinktis? Ogi specialų treniruoklį iGallop, kuris stiprina nugaros raumenis, padeda suformuoti dailų užpakaliuką, tvirtina šlaunis ir dar suteikia malonių emocijų... Be to, tai lyg nuosavas žirgas namuose! Kas gi nenorėtų turėti tokio treniruoklio?!

Ji24.lt

Naujausi straipsniai