Keira Knightley papasakojo apie neseniai gimusią dukrą: „Kiekviena minutė dabar suplanuota“

Keira Knightley / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-23 13:57
Britų aktorė Keira Knightley (34) prieš savaitę žengė raudonuoju kilimu filmo „Vieša paslaptis“ premjeroje. Tuomet visi nustebo, nes, pasirodo, kad aktorė jau spėjo pagimdyti antrąją atžalą. Apie tai moteris neskubėjo pranešti viešai ir šeimos laime džiaugėsi tyliai.

Šįkart, duodama išskirtinį interviu „The Telegraph“, K. Knightley patikino, kad su vyru, grupės „Klaxons“ klavišininku Jamesu Rightonu, prieš septynias savaites susilaukė dukters. Ją pavadino Delilah. Aktorė juokavo, kad šiuo metu jos gyvenimas sukasi aplink maitinimą.

„Štai ir dabar, ruošdamasi interviu, turėjau pasirūpinti maisto atsargomis. Turiu vis išbėgti nusitraukti pieną, nes kitaip mano krūtys sprogs“, – juokėsi K. Knightley.

Keira Knightley / „Scanpix“ nuotr.
Keira Knightley / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė atskleidė, kad šiuo metu mėgaujasi motinystės atostogomis ir iš tikrųjų visą savo laiką skiria naujagimei bei judviejų pirmagimei, ketverių dukrai Edie.

„Tikriausiai nenuostabu, kad dabar esu šiek tiek suvaržyta. Bet tai man labai malonu.“

Aktorė pasakojo, kad ji yra tokia pati moteris, kaip ir visos kitos. Todėl ir jai tenka gerai apgalvoti savo dienotvarkę, kad mažylė visuomet būtų soti.

„Kiekviena mano minutė yra suplanuota. Viskas gerai, man puikiai sekasi, žinau, kad jeigu kas, turiu užšaldžiusi pieno šaldiklyje. Nuolat apie tai galvoju“, – tikino Keira.

Aktorė Keira Knightley su vyru Jamesu Rightonu/Vida Press nuotr.
Aktorė Keira Knightley su vyru Jamesu Rightonu/Vida Press nuotr.

Keira Knightley ir Jamesas Rightonas susitikinėti pradėjo 2011-ųjų vasarį. 2012-ųjų gegužę pora susižadėjo, o dar po metų susituokė būtent Prancūzijoje. Populiarią britų aktorę ir muzikantą supažindino bendra draugė (kalbama, ir buvusi Jameso mylimoji) – modelis ir televizijos laidų vedėja Alexa Chung. Nors tuo metu Knightley sunkiai išgyveno išsiskyrimą su buvusiu draugu aktoriumi Rupertu Friendu (2010-ųjų gruodį pora netikėtai pasuko savo keliais po penkerių metų draugystės), pasižadėjimas „gyventi vien darbu“ neilgai trukus buvo pamirštas. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai