Keira Knightley ir Jude'as Law pretenduoja tapti geriausiais Europos kino aktoriais

Keira Knightley ir Jude'as Law / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-11 19:19
Britų aktoriai Keira Knightley ir Jude'as Law yra nominuoti 2013-ųjų metų Europos kino apdovanojimams už vaidmenis juostoje „Ana Karenina“.

Pagrindinį vaidmenį joje atlikusi K.Knightley dėl šio prizo varžysis su Naomi Watts iš „Pragaro rojuje“ („The Impossible“), Veerle Baetens iš „Nutrūkusio rato“ („The Broken Circle Breakdown“), Barbara Sukowa iš „Hannah Arendt“ ir Luminita Gheorghiu iš „Vaiko pozos“ („Child's Pose“).

J.Law varžovai dėl geriausio aktoriaus titulo yra Johanas Heldenberghas, atlikęs vaidmenį juostoje „Nutrūkęs ratas“, Fabrice'as Luchini iš „Provokuojantys užrašai“ („In the House“), Toni Servillo – „Didis grožis“ („The Great Beauty“) ir Tomas Schillingas (Tomas Šilingas) – „Kinas po žvaigždėmis“ („Oh Boy“).

Apdovanojimui geriausio filmo kategorijoje nominuotos juostos: „Geriausias pasiūlymas“ („La Migliore Offerta“, „The Best Offer“), „Snieguolė“ („Blancanieves“), „Nutrūkęs ratas“, „Didis grožis“, „Kinas po žvaigždėmis“ ir „Adelės gyvenimas. I ir II skyrius“ („La Vie d’Adèle, chapitre 1&2“).

Berlyne gruodžio 7 dieną vyksiančioje apdovanojimų teikimo ceremonijoje kino veteranei Catherine Deneuve bus įteiktas prizas už viso gyvenimo aktorinius pasiekimus.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama