Keira Knightley ir Jamesas Rightonas Prancūzijoje sumainė aukso žiedus

Keira Knightley ir Jamesas Rightonas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-04 16:39
Britų aktorė Keira Knightley (28) ir jos sužadėtinis, rokeris Jamesas Rightonas (29) po dviejų metų draugystės tapo vyru ir žmona. Pora, kaip ir buvo skelbta anksčiau, šeštadienio popietę susituokė pietinėje Prancūzijoje.

Anot portalo Dailymail.co.uk, vestuvės buvo tokios pat gražios, kaip ir nepakartojama aktorė K.Knightley. Jos vyko pietinėje Prancūzijoje, senamadiškai jaukiame Masano mieste, esančiame apie 20 kilometrų nuo Marselio. Nuotraukas pasižiūrėti galite spustelėję čia.

Keira ir Jamesas susituokė miestelio rotušėje, mažoje ceremonijoje, kurioje dalyvavo vos 11 šeimos narių ir artimiausių bičiulių.

Aktorė atrodė nepriekaištingai – specialiai šiai progai pasiūdinta kelių nesiekianti, lengvo tiulio, žvyro spalvos „Chanel“ suknutė ir palaidus plaukus puošęs smulkių gėlių žiedų vainikas.

Kuklias vestuves surengę aktorė ir muzikantas pasirinko ne prabangų, o paprastą automobilį – sidabrinės spalvos „Renault Clio“. Juo pora išvyko į Masano užmiestį, kuriame iškilusioje palapinėje priims svečius. Jų, anot portalo Dailymail.co.uk, turėtų būti apie 50.

Keira anksčiau susitikinėjo su filmo „Puikybė ir prietarai“ aktoriumi Rupertu Friendu. Pora kartu buvo penkerius metus, tačiau 2011 metų sausio mėnesį išsiskyrė.

Su Jamesu aktorę supažindino bendra poros draugė Alexa Chung. Šiuo metu pora gyvena Rytų Londone.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai