Keičiasi Vido Bareikio asmeninis statusas – įsipareigojo

Vidas Bareikis/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-10 15:17
Neseniai viešą laišką apie išsiskyrimą su dainininke Jurga Šeduikyte paskelbęs dainininkas ir aktorius Vidas Bareikis pakeitė asmeninį savo statusą – žinomas vyras viešai paskelbė, kad yra įsipareigojęs.

Kas yra V. Bareikio nauja širdies draugė jis oficialiai nepaskelbė, tačiau visai neseniai jis, kartu su iniciatyvos „Moterų pasaulyje“ įkūrėja Indre Stonkuviene, atostogavo Los Andžele. Žinomi žmonės socialiniuose tinkluose nevengė dalytis asmeninėmis akimirkomis.

Naujieną, kad Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis suka skirtingai keliais buvę mylimieji viešai paskelbė gruodžio mėnesį.

Apie išsiskyrimo priežastis ir santykiuose dedamą tašką Jurga ir Vidas papasakojo ir savo socialiniuose tinkluose. Juose jie pasidalijo laišku, paaiškinančiu jųdviejų santykių pabaigą.

Jurgita Šeduikytė-Bareikienė

Laiškas nuo Jurgos ir Vido. Taip jau nutiko, kad pusę metų jau gyvename atskirai ir, po bandymų likti kartu, visgi supratome, kad konstruktyviau, pagarbiau ir, - kas svarbiausia,- sąžiningiau mūsų...

„Laiškas nuo Jurgos ir Vido,

Taip jau nutiko, kad pusę metų jau gyvename atskirai ir, po bandymų likti kartu, visgi supratome, kad konstruktyviau, pagarbiau ir, – kas svarbiausia, – sąžiningiau mūsų sūnaus Ado atžvilgiu bendrausime perėję į kitokią bendravimo formą. Šiuo atveju tai yra pasukimas skirtingomis kryptimis. Mūsų keliai vis vien susisies dėl mylimo vaiko bei dėl abipusės pagarbos, kuri lydėjo mus visus bendrus dešimt gyvenimo metų ir lydės toliau. Šis išsiskyrimas yra apie dviejų kuriančių žmonių skirtingumą ir norą vienas kito neužgožti, bet kaip tik – palaikyti ir gerbti. Vienas kitam linkime kuo gražesnės ateities ir palaikome vienas kitą kuo tik galime.

Tai yra privatus mūsų reikalas, todėl jį privačiai norėtume ir užbaigti ir būtume dėkingi, jeigu susilaikytumėte nuo tolimesnių interpretacijų.

Jurga ir Vidas", – prie bendros judviejų nuotraukos rašė J. Šeduikytė.

Naujausi straipsniai