Keičiasi Sasekso hercogų povestuvinės kelionės kryptis: kur medų kopinės jaunavedžiai?

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors nuo karališkųjų vestuvių jau prabėgo kiek daugiau nei savaitė – visuomenės ir žiniasklaidos dėmesys vis dar prikaustytas prie Sasekso hercogų titulą gavusios jaunavedžių poros.

Dar prieš sumainant žiedus užsienio naujienų portalas „Daily Mail“ skelbė, kad po vestuvių Meghan Markle ir princas Harry medų kopinės Afrikoje, šiaurės vakarų Namibijos dalyje, prabangioje „Hoanib Valley Camp“ vietovėje. Tačiau, pasak TMZ, karališkoji pora persigalvojo ir medaus mėnesį leis Kanadoje.

Įdomu tai, kad M. Markle medų kopinės visai šalia savo buvusių namų. Mat, iki vestuvių buvusi aktorė gyveno Kanados sostinėje Toronte. Pasak TMZ šaltinių, jaunavedžiai turėtų apsistoti „Fairmont Jasper Park Lodge“ – itin prabangiame, viešbučio teritorijoje įsikūrusiame 600 kv. m. name.

Taip pat, šaltinių teigimu, viešbučio administracija jau pradėjo rūpintis tam tikrais daiktais ir įrankiais, kurių paprastai nenaudoja. Nors tikslus laikas, kada Sasekso hercogai atvyks į Kanadą dar neaiškus – šalies apsaugos tarnybos apie tai tikrai bus informuotos.

Taigi, kokia toji stebuklingoji vieta, vadinama „Kanados rojumi“?

Kurortas įsikūręs šalia „Jasper“ nacionalinio parko, o jame ne kartą lankėsi ne tik britų karališkosios šeimos nariai, bet ir Holivudo garsenybės. Karalius George'as IV ir Karalienės Elizabeth II motina čia svečiavosi 1939-aisiais. Dabartinė karalienė su sutuoktiniu princu Philipu lankėsi 2005-ųjų birželį. Čia atostogavo ir garsus Holivudo aktorius Aanthony Hopkinsas, Johnas Travolta ir Billas Gate'as. O Marilyn Monroe 1954-aisiais filmavosi Roberto Mitchumo filme „River of No Returns“.

Skaitykite daugiau