Keičiasi grupės „Queens of Roses“ sudėtis: ruošiasi paskutiniam pasirodymui kartu

„Queens of Roses“ įsiamžino intriguojančioje fotosesijoje pajūryje“ / Jevgenijos ŽUK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-05 13:37
Vasario 7 d. muzikos klube „Tamsta“ įvyks merginų grupei „Queens of Roses“ ypatingas koncertas. Daugiau nei penkerius metus kartu dirbusios, koncertavusios ir puikiomis draugėmis tapusios atlikėjos Giedrė Linkevičienė, Akvilė Kisielienė ir Dileta Meškaitė-Kisielienė į sceną šiuo grupės sąstatu lips paskutinį kartą.

Į Australiją išvykstanti grupės senbuvė Giedrė bus išlydėta kupinu energijos ir emocijų koncertu su gyva grupe. Šis vakaras bus ypatingas ir tuo, jog klausytojai ir renginio svečiai pirmą kartą viešai išvys ir grupės naująją narę.

„Su jauduliu laukiame šio trečiadienio, nes tai mums bus lyg vieno etapo pabaiga ir naujojo pradžia. Kartu nuveikėme labai daug gražių dalykų, surengėme daug nuostabių koncertų, pasirodymų, puikiai kartu leidome laiką. Ir tiesa, rožės nebebus tokios, kokios buvo, jos sužydės kitomis spalvomis. Bet juk gyvenimas tuo ir gražus, savo pokyčiu, nenuspėjamumu“, – kalbėjo merginos.

Kalbėdamos apie naująją grupės narę, atlikėjos džiaugėsi suradusios puikią pamainą Giedrei: „Mūsų grupę papildys žavi ir talentinga mergina, turinti didelę muzikinę patirtį ir pilną širdį meilės muzikai“.

Grupės pokyčius pamatyti ir išgirsti kviečiame vasario 7 d. muzikos klube „Tamsta“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai