Kėdainietė apstulbusi ir labai laiminga – Kaune sutiko garsią italų aktorę Monicą Bellucci: „Ji tokia, kaip filme „Malena“

Žaneta Intaitė-Žilinskienė džiaugėsi sutikusi aktorę Monicą Bellucci / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-05 12:22
Stebuklas. Taip galima įvardinti kėdainietei, bendrovės „Magvita“ direktorei Žanetai Intaitei-Žilinskienei penktadienį nutikusį įvykį.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Žaneta penktadienio vakarą su vyru Rimu ir dukra Rugile vakarieniavo Kaune, Laisvės alėjoje esančiame restorane „Talutti“. Kad į restoraną įžengė pasaulio garsenybė Monica Bellucci (52), moteris negalėjo patikėti savo akimis.

„Ji buvo su maža mergaite, stebėjau jas gerą valandą, kol išdrįsau prieiti“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Žaneta Intaitė-Žilinskienė.

Kai ji vis dėlto priėjo ir tarė, kad moteris labai panaši į garsią aktorę, dar tikėjosi išgirsti „ačiū, man dažnai žmonės tą sako“.

„Tačiau ji klausiamai ištarė „Oh yess", ir abejonės išsisklaidė akimirksniu. Spėjau aktorės akyse išvysti ir tokį „na štai, prigavo...". Aš atsiprašiau Monicos Bellucci, kad ilgą laiką tiesiog į ją spoksojau, pasakiau, kad esu didelė jos kūrybos gerbėja“, – sakė Žaneta.

Ji atsitraukė ir lukterėjo, kol garsenybė baigs valgyti užsisakytą tako, o dukrytė – burgerį. Tuomet kėdainiškė paprašė kartu nusifotografuoti, aktorė nepagailėjo ir autografo.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Mes dar šiek tiek šnektelėjome, tačiau buvau tokia sujaudinta, kad nieko negirdėjau. Kodėl ji Lietuvoje, negaliu pasakyti, pamenu frazės dalį, kad vyresnioji Monicos Bellucci dukra (12 metų Deva, – aut.past.) mokosi Prancūzijoje ir juodvi su mažąja dukra pakeliui pas ją“, – įspūdžiu dalijosi Žaneta.

Kokia jai pasirodė pasaulinio garso žvaigždė?

„Ji tokia, kaip filme "Malena". Kas matė šią juostą, mane tikrai supras – tokia pat rami kalbėsena, jos labai gražūs judesiai, manieros. Būtent tokia ji man pasirodė nuo pat pirmos akimirkos, ir įspūdis kad ir po trumpučio pabendravimo, tik sustiprėjo“, – pasakojo Žaneta.

Net pačios moterys juokauja, kad savo vyrams atleistų neištikimybę, jei varžove taptų Monica Bellucci.

„Taip, paskui vyro klausiau, ar dar žino pasaulyje puikesnę moterį nei Monica Bellucci. Ir, žinoma, aš“, – juokėsi moteris.

Tą patį vakarą vyras peržiūrėjo filmo „Matrica“ epizodus su sutikta žvaigžde.

Išvysti filmą su restorane matyta garsenybe panoro ir dešimtmetė poros dukra Rugilė.

„Tik štai jai filmus su Monica Bellucci reikia atrinkti – juk visos juostos su šia aktore pernelyg stiprios vaikui. Jau keletą radau – žiūrėsime“, – sakė Žaneta.

Nepatvirtintais duomenimis, Monica Bellucci Kaune lankosi ne dėl naujos juostos kūrimo, o dėl mažosios Leonie sveikatos reikalų.

Portalas Žmonės.lt primena, kad viena gražiausių pasaulio moterų italų aktorė Monica Bellucci trejus metus yra oficialiai išsiskyrusi moteris. Su buvusiu vyru aktoriumi prancūzu Vincentu Casseliu pragyveno beveik 14 metų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai