Kedai ir kiti sportbačiai: su kuo derinti

Milano mados savaitės gatvės stilius / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-15 18:00
Po to, kai „Chanel“ išleido ant podiumo nuotakas, avinčias blizgučiais nubertus sportukus prie vestuvinių suknelių, regis, atsakymas vienas – dabar jau – prie visko. Bet kai kurių taisyklių, o greičiau – stiliaus patarimų vis dėlto esama.

Džinsai + kedai

Nebijokite kontrastų, o jei dvejojate, atsiminkite porą rekomendacijų: kuo ryškesni bateliai, tuo ramesnis turėtų būti viršus, ir atvirkščiai.

Pirmas ir akivaizdus ir derinys. Į apačią siaurėjantys modeliai ir džinsinės tamprės puikiai dera prie sportinių batelių aukštesniais auliukais. Jei mėgstate grandžo stilių – plėšyti džinsai, laisvi marškinėliai su užrašu ir balti konversai –  jūsų uniforma. Į apačią platėjančių džinsų mėgėjos neapsieis be žemučių sportinių batelių – jų gali beveik nesimatyti iš po kliošo (bet mes juk žinome, kad jie yra). Nebijokite kontrastų, o jei dvejojate, atsiminkite porą rekomendacijų: kuo ryškesni bateliai, tuo ramesnis turėtų būti viršus, ir atvirkščiai. Palaidinė – primenanti vyriškus marškinius, gal rasite kur priderinti ir odinį diržą.  

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Sijonas + kedai 

Netgi – mini, netgi – į pasimatymą. Stilių diktuoja aksesuarai: ryškios blauzdinės, storesnės kojinės iki kelių, tamprės. Idealus variantas – denimas. Kedai puikiai atrodo su daugiasluoksniais pūstais sijonais – prisimenate Kerę Bredšou, kuri prie jų derino paprastučius „Dior“ marškinėlius ir basutes?!  Sportbačiai čia irgi tiktų! Ir apskritai derinant su sijonu ar suknele, labiausiai riboja ne  modelis, o audinys – blizgaus šilko ar atlaso ir sportbačių derinį ištemps tik labai mados jausmų apdovanotos damos. Užtai plonyčio denimo maksi suknelę su baltais konversais ar ryškiais „New Balance“ suderins net mados pradinukė.

Šortai + kedai

Su laisvais šortais – tobulas derinys artėjančiai vasarai – jūreivės įvaizdis (nepamirškite trumpučių – nematomų kojinaičių į batelius).  O kol dienos dar vėsios, į pagalbą ateis jau minėtos tamprės, blauzdinės ir storos kojinės iki kelių ar net iki pusės šlaunų. Neįpratusiai akiai derinys gali pasirodyti  gana drąsus, todėl neerzinkite konservatorių ir, pavyzdžiui, rankinę rinkitės tos pačios spalvų gamos, kaip ir bateliai. Tiks lagaminėlio forma, kuprinės madingieji maišai ir talpūs krepšiai su ilgosi rankenomis.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

O koks viršus?

Stilistai kartais ima ir pamiršta šį delikatų klausimą, jog gyvename ne amžinos vasaros zonoje. Traukite iš spintos odinę ar džinsinę striukę ir nepaslėpkite vis dar aktualaus palto chalato. Taip, taip, jis irgi tinka prie kedų. Tiks ir švarkas – ypač bleizeris ar trumpesnis ryškus švarkiukas. Atraitykite rankoves ir niekada jo nesekite! Dar jums prireiks didžiulio languoto šaliko-pledo arba šilko skaros atšilus, fedoros ir aviatorių, saugančių akis nuo saulės, – ir pozuoti mados blogui pasirengusi   

15min.lt

Naujausi straipsniai