Keanu Reeveso mylimoji Alexandra paaiškino, kodėl nedažo žilų plaukų

Keanu Reeves'as ir Alexandra Grant/
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-07 14:57
Aktorius Keanas Reeves‘as (55) oficialiai susitikinėja su savo verslo partnere Alexandra Grant (46). Pora lapkričio pradžioje dalyvavo „LACMA Art + Film Gala“ šventėje Los Andžele. „Gucci“ reprezentuojame renginyje aktorius laikė tvirtai paėmęs savo draugę Alexandrą Grant už rankos.

Nenuostabu, kad poros pasirodymas sukėlė didžiulį susidomėjimą. Kone daugiausiai aptarinėjama buvo ne jųdviejų santykiai ir užsimezgusi draugystė, o Alexandros įvaizdis. Tiksliau – žilų plaukų šukuosena. Moteris savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje nusprendė paaiškinti, kodėl nusprendė nebedažyti vis labiau žilstančių plaukų.

Keanas Reeves‘as ir Alexandra Grant / „Scanpix“ nuotr.
Keanas Reeves‘as ir Alexandra Grant / „Scanpix“ nuotr.

Alexandra pasidalijo vieno naujienų portalo straipsnio antrašte, skelbiančia, kad atlikto tyrimo metu paaiškėjo, jog moterims, nuolat naudojančioms chemines priemones savo plaukams (atliekant įvairiausius dažymus), padidėja krūties vėžio rizika, lyginant su tomis, kurios plaukų nedažo.

„Oho, šiandienos naujienos... Skaičiai stulbinantys. Aš pražilau būdama vos dvidešimties. Dažydavo savo plaukus labai dažnai tol, kol nebegalėjau toleruoti dažų toksiškumo, – rašė A. Grant. – Sulaukusi trisdešimties, leidau sau ir vėl šviesėti.“

Moteris patikino nesmerkianti tų, kurios pasirenka dažyti plaukus ir slėpti tikrąją jų spalvą. Anot jos, kiekviena moteris turinti teisę atrodyti taip, kaip jai pačiai norisi.

„Palaikau tai, kad kiekviena moteris gali pasirinkti, kaip nori atrodyti tam tikrame amžiaus tarpsnyje. Bet jei moteris kausto grožio standartai... Tuomet pakalbėkime apie juos“, – ragino Alexandra, kviečianti nesilaikyti kažkieno primesto grožio suvokimo.

Keanu Reeves'as ir Alexandra Grant/Vida Press nuotr.
Keanu Reeves'as ir Alexandra Grant/Vida Press nuotr.

Pasak artimų žinomo vyro draugų, Keanu ir Alexandrą sieja ilgametė partnerystė, tačiau dalykiniai santykiai ilgainiui peraugo į romantiškus jausmus, kurių pora nusprendė nebeslėpti. Primename, kad 2001 metais, po tragiškos Keanu merginos Jennifer Syme mirties, aktorius su jokia moterimi viešai nesirodė.

Buvusi Keanu draugė žuvo automobilio avarijoje. Pora iki to laiko išgyveno labai sunkų etapą. Laukėsi vaiko, kuris mirė dar neišnešiotas, o Jennifer taip ir neatsigavo, ji vis giliau klimpo į depresiją.

Jennifer Syme 2001 metų balandį lankėsi Marilyno Mansono rengtame vakarėlyje. Po šventės parvežta namo ji nusprendė sėsti į savo automobilį ir sugrįžti į vakarėlio vietą, tačiau savo tikslo Jennifer tą naktį taip ir nepasiekė. Mergina mirė vos 28-erių metų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai