Kazlų Rūdos meras pažinčių ieško „Tinder“ programėlėje: „Aš turiu ir privatų gyvenimą“

Mantas Varaška / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-17 18:38
Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška (42) laisvu metu laiko veltui neleidžia – jis pažinčių ieško programėlėje „Tinder“. Paviešinęs savo asmenines nuotraukas, miestelio meras programėlėje dalijasi ir intriguojančiu savo aprašymu.

„Išgeriu. Valgau mėsą. Gaminu. Rašau. Romantiškas. Vienu žodžiu – nemadingas“, – taip programėlėje save pristato Kazlų Rūdos meras.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su M.Varaška, šis neslėpė, kad „Tinder“ programėle naudojasi jau ne vienerius metus.

„Pirmą kartą į šį socialinį tinklą prisijungiau prieš 7-8 metus, o dabar ten užsuku kartas nuo karto. Visi esame žmonės, kurie gali daryti ką nori. Juk be viešo, aš turiu ir privatų savo gyvenimą“, – portalui komentavo jis.

Mantas Varaška
Mantas Varaška

Paklaustas, ar jau teko nueiti į pasimatymą ir atrasti tinkamą kompaniją, Kazlų Rūdos meras nuo atsakymo susilaikė. Visgi, politikas nurodė, kad tai yra išties įdomi ir naudinga pažinčių programėlė.

„Įdomu stebėti žmones, nebūtinai vien dėl pažinčių“, – sakė jis.

Vis dėlto, daugeliui pro akis nepraslydo ir mero keliamos nuotraukos, kuriose jis pozuoja su maudymosi kelnaitėmis. Nors šiuo metu viena tokių nuotraukų iš programėlės yra ištrinta, ja jau spėjo pasidalinti ne vienas internautas. 

 

Mantas Varaška
Mantas Varaška

„Į viešus renginius su kelnaitėmis neateinu, tačiau į pliažą einu su atitinkama apranga, tai mano asmeninis reikalas“, – paklaustas apie gana atvirus kadrus portalui Žmonės.lt atsakė politikas.

Minėta nuotrauka neliko nepastebėta ir influencerės Agnės Kulitaitės. 

„Pranešu, kad dėl neplanuotų įvykių savo gyvenime, aš neribotam laikui palieku Vilnių ir išsikraustau į Kazlų Rūdą. Nuotraukoje, beje, to miesto meras“, – pasidalijus M.Varaškos nuotrauka rašė Agnė.

Pranešu, kad dėl neplanuotų įvykių savo gyvenime, aš neribotam laikui palieku Vilnių ir išsikraustau į Kazlų Rūdą. Nuotraukoje, beje, to miesto meras. Atsiuntė viena mergina.

Posted by Agnė Kulitaitė on 2021 m. birželio 17 d., ketvirtadienis

Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška jau kartą buvo vedęs, tačiau, kaip nurodoma 2019 m. Vyriausiosios rinkimų komisijos anketoje, šiuo metu jis yra išsiskyręs.

Naujausi straipsniai