Kazlų Rūdos meras M.Varaška – apie draugystę su garsia dainininke, savo minusus, pliusus ir „Tinder“

Mantas Varaška / KK2 ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-13 15:04
Prieš kurį laiką Lietuvą apskriejo pikantiška žinia – žinomoje pažinčių programėlėje „Tinder“ galima išvysti romantiškų santykių beieškantį gražuolį Kazlų Rūdos merą Mantą Varašką.

Kazlų Rūdos mero širdis laisva, todėl jokio kriminalo nėra. Anksčiau M.Varaška buvo vedęs, bet santuoka iširo, o ilgą laiką Lietuvoje sklandė gandai, kad meras artimai bendrauja su dainininke Aiste Pilvelyte.

Meras KK2 laidai drąsiai patvirtino, kad buvo pora su garsia dainininke. „Apie dvejus su puse metų“, – aiškiai ir atvirai draugystės terminą KK2 laidai nurodė meras.   

Deja, pora išsiskyrė. M.Varaška sako, kad moterims su juo gyventi sudėtinga. „Mano asmeninis gyvenimas yra komplikuotas. Lyg ir norėtųsi tvaresnių santykių, ir gražesnių, ir ilgalaikiškesnių. Bet aš suprantu, kad normaliai, save gerbiančiai moteriai aš negaliu nieko duoti“, – tiesiai sakė M.Varaška.

Mantas Varaška / KK2 stop kadras
Mantas Varaška / KK2 stop kadras
Mantas Varaška / KK2 stop kadras
Mantas Varaška / KK2 stop kadras

Meras labai daug dirba, todėl laiko moterims liktų mažai. „Tarkim, 9 vakaro grįžus namo, su niekuo nenoriu kalbėtis. Noriu tiesiog pabūti ramiai. Viskas faina, gerbiu, myliu, galiu pabūti apsikabinęs, bet nesu pajėgus girdėti dar daugiau problemų. Neturiu galimybių pažiūrėti, ar vaikai baigė pamokas ruošti, jau net nekalbant, kad juos reikėtų kažkur nuvežti. O kitą rytą turiu 6 keltis ir į darbą važiuoti“, – savo minusus vardijo aktyvus meras.

Kol kas Mantas Varaška gyvena vienas. Tiksliau, beveik vienas. Su avim. „Turėjau penkias, trys liko, dvi vilkai papjovė“, – apie savo ūkį, kuriame auga žuvys, riešutai, uogos, vaisiai pasakos meras.

Politikas gyvena sveikai, daug sportuoja ir teisingai maitinasi. „Turiu principą, kad, jeigu yra kokios vaišės, aš valgau vieną patiekalą. Pavyzdžiui, ateini ir sakai: man labai skani žuvis ir aš tik ją valgysiu. Viskas dėl fermentacijos. Jei 12 valgių suvalgęs skrandį tiek prikiši, vienu metu tiesiog neturėsi tiek fermentų“, – sveikos mitybos principus dėsto meras.

LNK laida KK2 – trečiadienį 19.30 val.

Mantas Varaška / KK2 stop kadras
Mantas Varaška / KK2 stop kadras

Naujausi straipsniai