KaYra pristato naują dainą „A very sad song“: klipe nusifilmavo su mylimuoju Justu Girdvainiu

KaYros dainos „A very sad song“ klipo filmavimo akimirkos / Domo Černiauskio nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja ir dainų autorė Kristina Radžiukynaitė-KaYra pristato naują dainą „A very sad song“. Nors pavadinimas ir neskamba optimistiškai, atlikėja šypsosi – metas į liūdesį pažvelgti kitu kampu.

„Kiekvienam žmogui būna liūdna ir ši daina būtent ir yra apie tai, kad liūdėti yra ok. Juk į liūdesį galima pažiūrėti ir kitu kampu, su lengva ironija ir linksmai, nes viskas priklauso tik nuo mūsų požiūrio. Man šis kūrinys labai artimas ir labai brangus, nes labai asmeniškas ir jautrus, nors skamba labai smagiai, jis yra apie liūdnas emocijas, apie dienas kai nesinori nieko, kada užklumpa liūdesys, bet su mintimi, kad viskas bus gerai“, – apie kūrinį pasakoja K.Radžiukynaitė-KaYra.

Prie šio kūrinio prisidėjo ir prodiuseris Faustas Venckus, pasak jo, dainos skambesys gimė labai paprastai ir labai greitai buvo aišku, kad daina nereikalauja nieko pompastiško, tik paprasto jaukaus, artimo, ironiškai linksmo skambesio. Pati atlikėja pasakoja, kad norėjo minimalistinio ir labiau akustinio skambesio.

KaYros dainos „A very sad song“ klipo filmavimo akimirkos / Domo Černiauskio nuotr.

„Kristina, kaip ir bet kuris kūrėjas, turi nenumaldomą troškimą ieškoti, eksperimentuoti ir tobulinti. Tai ir darėme didžiąją dalį laiko, bet ieškojimai liko tik bandymais, nes didžioji dalis dainos buvo padaryta pačioje pradžioje, beliko suprasti, kad tikrai nieko netrūksta. Man ši daina labai patinka. Ji leidžia atsipalaiduoti ir tiesiog nieko neveikti jos klausant. Pasaulyje tokių dainų reikia kuo daugiau! Tai, be abejo, Kristinos nuopelnas“, – kalbėjo F.Venckus. 

„Aš esu labai didelė Amy Winehouse gerbėja ir jos skambesys padarė įtakos mano naujajai dainai. Labai puikiai „susigrojom“ su prodiuseriu Faustu, tad kūrybinis procesas buvo labai smagus, nes pats Faustas švilpavo ir įrašinėjo man „backu's“ ir mano draugas, Justas Girdvainis, keletą garsų įrašė. Gavosi toks jungtinis kūrinys“, – dalijosi KaYra.

KaYros dainos „A very sad song“ klipo filmavimo akimirkos / Domo Černiauskio nuotr.

KaYrai klipo idėja kilo iš savianalizės – kai žmogui būna liūdna, jis linkęs būti vienumoje, kyla noras išvažiuoti ir pailsėti nuo visko.

„Aš iškart įsivaizdavau kažkokią kelionę be konkretaus galutinio tikslo ir į ją man reikėjo kompaniono. Jau kurį laiką lankiausi „Lesė“ prieglaudoje, atvažiuodavau ten pavedžioti šunis ir kaip tik ten susipažinau su Maksu. Nusprendžiau, kad Maksas man labai tiks į kompanionus ir gal jo debiutas padės jam surasti naujus namus“, – vylėsi atlikėja.

Visgi KaYra pridūrė, kad filmavimo metu iššūkių netrūko, tiesa, prie jų neprisidėjo Maksas. 

„Filmavimas praėjo gana sklandžiai, tačiau atsirado ir keletas iššūkių – automobilis labai senas ir buvo problemų jį užvedant, buvo ir lietaus, bet niekas nesugadino geros nuotaikos ir viskas vyko labai pozityviai. Labai džiaugiuosi komanda, kuri dirbo kartu, Edvinu, kuriam čia buvo pirmas muzikinis klipas. Džiaugiuosi, kad į savo kūrybinę veiklą, man pavyko įtraukti savo brolį ir jis pirmą kartą nusifilmavo mano klipe. Ir vadyba, mano plaukų stilistė, makiažo meistrė, fotografas, vairuotojas, visi buvo labai pozityviai nusiteikę, tad atmosfera buvo tiesiog puiki“, – šypsojosi atlikėja.

Fotogalerija:

KaYros dainos „A very sad song“ klipo filmavimo akimirkos (14 nuotr.)
+8

Prie „A very sad song“ vaizdo klipo įgyvendinimo dirbo jaunas ir perspektyvus kūrėjas – Edvinas Vaitkus.

„Ilgą laiką svajojau sukurti muzikinį klipą, kuriam nors Lietuvos atlikėjui ir labai džiaugiuosi, jog Kristina buvo pirmoji, kuri prisidėjo prie mano svajonės išsipildymo. Džiugu, jog klipą sumontavome ypač greitai ir šis išvydo dienos šviesą greičiau nei per savaitę nuo filmavimo dienos. Mano nuomone, šis klipas puikiai atspindi dainos nuotaiką ir tai, kas buvo norima ja pasakyti. Labai tikiuosi, jog klausytojas išgirs ir pajaus ši kūrinį“, – vylėsi Edvinas.

KaYros daina „A very sad song“:

Skaitykite daugiau