Kavinukės gimtadienyje dėmesį prikaustė Erikos Vitulskienės elegancija

Šventės akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakarą verslininkė Liucina Rimgailė sukvietė savo bičiulius į „Liu desertinės“ pirmąjį gimtadienį. Jos pasveikinti atvyko gausus bičiulių būrys.

Tarp svečių buvo galima išvysti komunikacijos specialistą Saugirdą Vaitulionį, dizainerius Seržą Gandžumianą bei Dianą Vapsvę, projekto „Trys seserys“ įkūrėją Rimą Olberkytę-Stankus su šeima ir kt.

Šventės nepraleido ir operos solistas Merūnas Vitulskis su žmona Erika. Savaitgalį apie naujus užmojus - savo vardo mados namus - paskelbusi Erika išties atrodė taip žaviai, kad sunku buvo atplėšti akis. E.Vitulskienė pasipuošė žaliu pieštuko formos sijonu, prie kurio priderino palmių lapais margintą palaidinę, kuri apnuogino moters pečius. Derinį užbaigė šviesūs aukštakulniai ir tokios pat spalvos delninė.

Šventės akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vis dėlto šį vakarą svečiai į Užupį plūdo ne apie madą šnekučiuotis, o apie saldumynus. Penkerius metus desertų verslui vadovaujanti Liucina Rimgailė šventės metu neslėpė, kad bohema alsuojančioje miesto vietoje įsikūrusi kavinė jai ypač brangi.

Turėti jaukią desertinę buvo sena L. Rimgailės svajonė. Iki atveriant durims desertinei moteris dirbdavo tik pagal išankstinius užsakymus: „Iki šiol kasdien pasidžiaugiu šia desertine, joje praleidžiu daugybę valandų. Čia vyrauja labai teigiama atmosfera. Man gera matyti vis naujus veidus arba tuos, kurie užsuka pas mane nuolatos.“

Šventės akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Gimtadienio svečiams buvo pristatytos ir „Liu desertinės“ naujienos. Tai – desertai, kuriais gali mėgautis ir kūno formomis besirūpinantys, sveikai gyvensenai neabejingi žmonės. Šiais gardumynais gali smaližiauti net ir tie, kurie nevartoja miltų, pieno produktų, kiaušinių ar cukraus. „Moterų maldos buvo išgirstos. Pagaliau susitikusios išgerti kavos su drauge galėsite mėgautis desertu be sąžinės graužimo“, – šypsosi L. Rimgailė.

Verslininkė neslepia, kad nuolatos tenka susidurti su įvairiais iššūkiais. Tačiau visi jie – įveikiami ir nuteikiantys tolimesniems darbams. Labiausiai L. Rimgailę džiugina spalvingi ir įdomūs klientai.

Liucinos Rimgailės desertinės gimtadienis (42 nuotr.)
+36

Skaitykite daugiau