Kauno „Žalgirio“ šokėjoms – pasaulio žiniasklaidos dėmesys: žiūrėkite video

Kauno „Žalgirio“ šokėjos / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-04 13:19
Žaviosios Kauno „Žalgirio“ šokėjos džiaugiasi sulaukusios ne tik tautiečių, bet ir pasaulio dėmesio – jų šokių vaizdo įrašu pasidalijo populiarus laisvalaikio portalas 9GAG.

„Apie tai šneka visas pasaulis. „Žalgirio“ šokėjos visus sveikina su 2017-aisiais“, – savo „Facebook“ paskyroje džiaugėsi merginos.

„Jūs neabejotinai jas įsimylėsite“, – šitaip „Žalgirio“ šokėjų vaizdo įrašą pristato 9GAG. Šis talentingų lietuvaičių įrašas jau sulaukė 1,8 mln. peržiūrų ir šimtų komentarų.

Dailiomis šokėjomis susižavėję 9GAG skaitytojai negaili joms komplimentų: „Lietuva, aš atvykstu!“; „Prašau bilieto į Lietuvą be grįžimo atgal“ ir pan.

Tiesa, šis pasaulyje populiaraus portalo dėmesį patraukęs įrašas, kuriame skamba Johno Newmano hitas „Love Me Again“, nėra naujas – jis darytas dar 2013 metais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ko nemato sirgaliai: kasdienės „Žalgirio“ šokėjų treniruotės, traumos ir tobulos figūros siekis

TAIP PAT SKAITYKITE: „Žalgirio“ palaikymo šokėjų užkulisiai: trupių konkurencija ir šokių muziką parenkantys sirgaliai

TAIP PAT SKAITYKITE: „Žalgirio“ šokėjų vadovė Diana Gandrimė: „Man aikštelė visada buvo svajonė. Dabar – tai mano gyvenimas“

TAIP PAT SKAITYKITE: Buvusi „Žalgirio“ šokėja Agnė Klimavičienė vyrą Tadą sutiko aikštelėje: „Džiaugiamės sukūrę puikią šeimą“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai