Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ rungtynėse – retai Lietuvoje matoma Martyna Motum

Rungtynių akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-09 08:00
Kauno „Žalgirio“ arenoje antradienio vakarą buvo karšta – čia antrojo Eurolygos reguliaraus sezono rato rungtynes žaidė bene stipriausia mūsų šalies komanda. Žalgiriečių priešininkais šįkart tapo ne vieną krepšinio žinovą jau nustebinusi Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa, kurioje rungtyniauja ir buvęs žalgirietis Brockas Motumas.

Būtent šis dviejų sporto grandų susitikimas buvo išskirtinai svarbus dviems žmonėms – „Anadolu Efes“ komandoje žaidžiančiam buvusiam žalgiriečiui Brockui Motumui bei jo mylimai žmonai, „Žalgirio“ komunikacijos vadybininkės pareigas ėjusiai Martynai Motum.

„Rungtynes stėbėjau iš „Žalgirio“ tribūnos. Į ją susirinko daug bičiulių, artimų žmonių, kuriuos pastaraisiais metais matau tikrai retai. Bet, aišku, palaikiau ir savo vyrą“, – po varžybų sakė pašnekovė.

Šįkart į gimtinę Martyna atskrido ne su mylimojo atstovaujamu klubu. Iš viso jos viešnagė Kaune truks dešimt dienų.

Rungtynių akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.
Rungtynių akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.

„Turėjau pasikeisti pasą. Galvojau, kad procedūra užtruks, bet darbuotojai operatyviai viską išsprendė ir naują dokumentą jau turiu“, – pasakojo pašnekovė, pagrindinį asmens tapatybės liudijimą turėjusi atnaujinti dėl praėjusią vasarą pakeistos pavardės: po vestuvių su išrinktuoju australų krepšininku į Martyną oficialiai kreipiamasi nebe „Marmaitė“, o „Motum“.

Asmenine trenere Turkijoje dirbanti mergina pasakojo iki šiol su šypsena prisimenanti vestuvių akimirkas. Trejus metus iki santuokos kartu ateitį kūrusi pora po iškilmingos priesaikos nepasikeitė – visą laisvą leidžia kartu ir dažniausiai prisimąsto aktyvių, bet šypseną keliančių pramogų.

„Mano tėtis, pamatęs mus kartu, mielai pabamba, kad niekaip nesugebame suaugti. O mums taip smagu. Su Brocku būdama labai daug juokiuosi – jo puikus humoro jausmas“, – sakė Martyna.

Nuo 16 metų savų pajamų turėjusi pašnekovė sakė Turkijoje nesanti tik krepšininko žmona. Didelę jos laiko dalį užima darbas butiko tipo sporto klube, kur renkasi tik kartu su profesionaliais treneriais besitreniruojantieji. Populiarus yra ir jos instagramo profilis „mrs.motum“, kur aktyvi lietuvaitė dalinasi ne tik savo laisvo laiko įspūdžiais, bet ir profesiniais patarimais, vaizdo treniruotėmis. Martyna socialiniuose tinkluose taip pat rašo tinklaraštį „MM Fit Life“, konsultuoja besidominčius aktyvesniu laisvalaikio praleidimu.

„Kai esi įpratęs prie veiklos, tiesiog būti namuose nebegali. Tad, džiaugiuosi, kad Turkijoje galiu užsiimti sportu ne tik kaip pomėgiu, bet kaip darbu. Nuo 12 metų savo gyvenimą norėjau sieti su krepšiniu. Tai išsipildė man ėmus dirbti „Žalgirio“ komunikacijos vadybininke. Manau, jog į šią sritį dar grįšiu“, – kalbėjo pašnekovė.

Martyna Marmaitė ir Brockas Motumas
Martyna Marmaitė ir Brockas Motumas

Sausio viduryje į Stambulą parskrisianti Martyna pasakojo, jog Turkijos didmiestyje žiemą gana šalta – vėjuota, o vakar net pasnigo. Kelis metus šaltąjį sezoną lietuvių pamėgtame atostogų krašte leidžianti mergina patikino – saule stambuliečiai nesilepina iki pat balandžio. 

Naujuosius metus jaunavedžiai sutiko kartu su komanda – ramiai, žaisdami stalo žaidimus, nes gruodžio 31 d. ir sausio 1 d. „Anadolu Efes“ nariai treniravosi.

Šis sezonas Brockui Turkijoje paskutinis. Ar liks klube, ar keis jį krepšininkas kol kas nežino. Dar neaiškūs ir jo vasaros planai – teks žaisti pasaulio čempionate, o gal reikės ilgėliau pailsėti.

„Žinome tik, kad atšvęsime draugų vestuves Fidžyje. Gal užteks vasarą laiko ir mūsų medaus mėnesiui“, – sakė Martyna. 

Temos:

Kinas Naujiena

Naujausi straipsniai