Kauno „Žalgirį“ kovoje su serbais palaikė gražuolės krepšininkų žmonos ir pramogų pasaulio žvaigždės

Vilma Javtokienė, Anna Douka, Gintarė Songailė / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-13 21:22
Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ komanda sužaidė pirmąsias naujojo „Eurolygos“ sezono rungtynes. Ant „Žalgirio“ arenos parketo susitikime su žalgiriečiais išbėgo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkai.

Lietuvos krepšininkus palaikė gražuolės jų ir kolegų žmonos, varžybas stebėjo ir pramogų pasaulio žvaigždės – Jonas Nainys, Mantas Stonkus su žmona Indre.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ne veltui – rungtynės baigėsi „Žalgirio“ pergale 78:76.

Serbijos klubinio krepšinio viršūnėje įsitvirtinusi Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa Eurolygoje rungtyniauja ketvirtus metus iš eilės. Praėjusį sezoną vos per plauką nuo atkrintamųjų varžybų likę Belgrado krepšininkai šiais metais turi dar didesnę motyvaciją – „Eurolygos“ finalo ketverto kovos 2018-ųjų gegužę bus surengtos Serbijos sostinėje.

Naująjį sezoną „Crvena Zvezda“ pradėjo ganėtinai pasikeitusiu veidu. Visų pirma permainos įvyko prie komandos štabo vairo. Į didžiąsias pergales ekipą vedusį strategą Dejaną Radonjičių pakeitė 31-erių Dušanas Alimpijevičius. Jis yra jauniausias šio sezono Eurolygos treneris.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Be to, vasarą buvo pasirodę nemažai pranešimų apie finansines Serbijos čempionų bėdas, bet, panašu, kad šias problemas jiems pavyko bent iš dalies išspręsti – komandą papildė ne tik jaunimas, bet ir nemažai Eurolygos patirties turinčių krepšininkų.

Lietuviams turbūt labiausiai pažįstamas yra 35-erių makedonas Pero Antičius, į Belgradą atvykęs tiesiai iš Eurolygos čempionų stovyklos. Prieš „Žalgirį“ yra rungtyniavę ir naujieji „Crvena Zvezda“ gynybos linijos krepšininkai: Tayloras Rochestie ir Jamesas Feldeine‘as. Belgrade prikelti savo karjerą bandys ir, kadaise kylančia Europos žvaigžde laikytas, dabar jau 29-erių puolėjas Marko Keseljis.

Komandą palikus praėjusio sezono lyderiams Ognjenui Kuzmičiui ir Marko Simonovičiui priekinėje linijoje atsiradusias spragas „Crvena Zvezda“ pabandė užkamšyti pasirašydama ilgalaikes sutartis su už Atlanto progresavusiais aukštaūgiais. Iki 211 cm ūgio išstypę serbai Stefanas Jankovičius ir Nikola Jovanovičius studijavo NCAA, po to patirties sėmėsi NBA Plėtojimosi lygoje, o dabar yra pasiruošę debiutui „Eurolygoje“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai