Kauno verslininkai virš miesto iškėlė 18 metrų vaivorykštės vėliavą: „Įvairovė yra mūsų stiprybė“

Virš Kauno iškilo 18 metrų vaivorykštė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-11 11:36
Kauno verslininkai Karolis Banys ir Petras Gaidamavičius ketvirtadienio rytą virš saulėto Kauno iškėlė net 18 metrų ilgio įvairovės vėliavą, skelbdami šį miestą pagarbos kiekvienam simboliu.

„Keliame šią vėliavą mieste, kurį nuo seno kūrė lietuviai, žydai, vokiečiai, rusai, lenkai, totoriai. Šį miestą ir toliau kurs patys įvairiausi žmonės. Įvairovė yra mūsų stiprybė. Pagarba žmogui – didžiausia vertybė“, – kalbėjo miestą savo idėjomis puošiantys kauniečiai.

„Kaune yra vietos visiems ir kiekvienam!“, – konstatuoja vaikinai, socialiniame tinkle „Facebook“ dalydamiesi plėvesuojančios vėliavos vaizdais.

„Šiemet Lietuvos valstybingumo proga kėlėme 18 metrų ilgio Lietuvos trispalvę svarbiausių švenčių metu, o kadangi šiandien yra Tarptautinė atsiskleidimo diena, nusprendėme pasikabinti namų balkone Vaivorykštės vėliavą. Ši vėliava kviečia kalbėti apie įvairovę ir pagarbą visiems žmonėms. Norėdami augti kaip asmenys ir kaip visuomenė, turime kalbėti atvirai ir dalytis savo istorijomis. Šią vėliavą su malonumu pasiuvo siuvykla Kaune. Kai atvykome atsiimti, siuvyklos vadovė paklausė, kas atvyko atsiimti šios gražios vėliavos", – apie savo idėją pasakojo K. Banys.

Virš Kauno iškilo 18 metrų vaivorykštė
Virš Kauno iškilo 18 metrų vaivorykštė

Karolis Banys ir Petras Gaidamavičius aptarnauja JAV esančias elektronines parduotuves, taip pat užsiima tarptautine didmenine prekyba.

Drauge abu kauniečiai vertina kultūrą ir paveldą. Verslininkai prieš metus Kaune įsigijo istorinį butą Gedimino gatvėje, kurio duris atvėrė visuomenei. 

Temos:
Kaunas

Naujausi straipsniai