Kauno rotušėje sužibo Kalėdų eglė

Kauno eglės įžiebimo akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-01 19:14
Kaune gruodžio pirmąją įžiebta Kalėdų eglė. Papuošta pusnimis, virš kurių kabo sniego malūnai, žaliaskarė džiugins Kauno gyventojus visą šventinį laikotarpį.

Kauno kalėdinės eglės įžiebimo šventinis renginys Rotušės aikštėje prasidėjo gruodžio 1 dieną, 18 valandą. Pagrindinė Vilniaus eglė Katedros aikštėje suspindo valanda vėliau, tad Kaunas šįkart aplenkė sostinę.

„Kurdami renginio koncepciją norėjome tokio koncerto, kuris sukurtų šviesią švenčių laukimo emociją. Neturime tikslo kurti pasakas, bandyti visus priblokšti pompastiniais sprendimais norime tiesiog žmones pradžiuginti. Mums rūpi, kad publika nešaltų, norime, kad visi galėtų šokti ir dainuoti. Ir kad vieniems su kitais būtų jauku, kad norėtųsi šypsotis tam, kuris yra šalia. O ir pats eglės įžiebimas turi būti neskausminga, tačiau jaudinanti ir džiugi akimirka, kurią palydėtume susižavėjimo šūksniais. Tegul renginys išties atitiks savo pavadinimą – „Tikros. Kalėdos. Kaune“, – kalbėjo renginio režisierė Jurga Klimaitė-Riebling.

Kauno eglės įžiebimo akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.
Kauno eglės įžiebimo akimirka/Teodoro Biliūno nuotr.

Kauno eglės įžiebimo renginyje koncertavo „eurovizines“ simpatijas pelniusi Ieva Zasimauskaitė ir popdiva Monique, geros energijos kupinas Justinas Jarutis, šauni kompanija „Biplan“, ypatingo cinkelio turintis „Daddy Was a Milkman“ ir Birutė Dambrauskaitė, kurią jau kelios klausytojų kartos su meile vadina Mama Estrada.

Šventėje taip pat pasirodė galingas Kauno technologijos universiteto akademinis choras „Jaunystė“, vadovaujamas charizmatiškos dirigentės Danguolės Beinarytės ir Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos grupė „Dangi&Dangiukai“. Šokio ir akrobatikos elementus šventėje kurė žinomo choreografo Kęstučio Baranausko suburta komanda.

Gruodžio 1-ąją Rotušės aikštėje taip pat atsidarė šiltas, šviesus ir jaukus kalėdinis miestelis, kuriame prekybininkai pasiūlys stilingų dovanų, veiks kūrybinės dirbtuvės, skanėstų nameliai. Kauniečiai aikštėje galės leisti romantiškus vakarus, siųsti bičiuliams nuotraukas iš specialiai sukurtų patrauklių lokacijų. Kalėdų miestelyje vyks ir susitikimai su atlikėjais, rašytojais, dailininkais. Bus rengiami kino seansai, nestigs įvairios veiklos, kad žmonės norėtų leisti laiką Kauno Rotušės aikštėje ir savaitgaliais, ir paprastomis dienomis. 

Nupuošta Kauno eglė bus perdirbta, kiekvienas panaudotas šiaudelis nebus išmestas. 

Naujausi straipsniai