Kauno Rotušėje – Gabrielės Rutkauskienės-Vashos tėčio spalvingos vestuvės

Gedimino Grygolaičio ir Vioricos Stepan vestuvių akimirka / Elijaus Kniežausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-16 16:02
Kovo 16-osios popietę Kauno Rotušėje susituokė dainininkės Gabrielės Rutkauskienės-Vashos tėtis Gediminas Grygolaitis (42) ir jo išrinktoji Viorica Stepan (33).

Vienu iš statybos kompanijos bendraturčiu prisistatantis G. Grygolaitis sakė, jog vestuvės bus kuklios ir tik artimiausių žmonių rate.

„Viorica nusipirko paprastą suknelę. Nenorėjo puošnios. Mums abiems svarbi ne puota, o tiesiog buvimas kartu“, – sakė pašnekovas.

Per santuokos ceremoniją pora sumainė aukso žiedus. Nuotaka pasirinko Grygolaitienės pavardę.

Elijaus Kniežausko nuotr.
Elijaus Kniežausko nuotr.

Gediminas su Viorica susipažino socialiniuose tinkluose. Lietuvio draugystė su moldave užsimezgė praėjusių metų liepos mėnesį. Pabendravusi internetu ir realiai susitikusi pora nusprendė daugiau nebesiskirti.

„Tai – mano antroji santuoka. Keistas sutapimas, bet moterų, su kuriomis sieju savo gyvenimą, vardai panašūs“, – savo įžvalgomis apie pirmąją santuoką su dainininke Viktorija Mauručaite ir dabartinę mylimąją Viorica dalinosi G. Grygolaitis.

Sutuoktiniai po maždaug savaitės vyks į nuotakos gimtinę.

„Čia praleisime apie pusę mėnesio. Jokių kitų povestuvinių planų neturime“, – sakė G. Grygolaitis.

Pirmoji jo santuoka truko neilgai – Viktorija ir Gediminas išsiskyrė netrukus po dukters Gabrielės gimimo, kartu praleidę maždaug metus.

Elijaus Kniežausko nuotr.
Elijaus Kniežausko nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai