Kauno meras Visvaldas Matijošaitis surengė iškilmingą šešiasdešimtmečio puotą

Visvaldas Matijošaitis švenčia 60 metų jubiliejų / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Balandžio 14-ąją Kauno meras Visvaldas Matijošaitis draugų, kolegų ir šeimos narių apsuptyje minėjo savo šešiasdešimtmetį. Į iškilmingą gimtadienio šventę susirinko didžiulis būrys žmonių, o vakaro dekoracijomis rūpinosi floristas Mantas Petruškevičius.

Šeštą valandą vakaro svečiai rinkosi į erdvų, neseniai atsinaujinusį restoraną „Sala“. „Žalgirio" arenoje įsikūrusi vieta, vos į ją įžengusius svečius, sužavėjo išpuoštais stalais ir vaizdu į didžiausią šalies upę Nemuną. Vakaro vedėju tapo Gintaras Mikalauskas.

Šventės akimirka

Pasveikinti tėvo atvyko sūnūs Šarūnas ir Dainius su šeimomis.

„Džiaugiuosi, kad mūsų ryšys su vaikais ir anūkais visada buvo labai geras. Sūnūs niekada nebuvo atsitraukę, kad ir savo šeimas kūrė, – visada atvažiuodavo, dėl visko tardavomės, kartu dirbome. O anūkai vasaromis labai mėgdavo turkštis mūsų kiemo baseine. Kaip tik praėjusią vasarą baigiau statyti uždarą baseiną – žiemą anūkams bus tikras malonumas. O vasarą į mūsų kiemo baseiną susirinkdavo net iki dešimties vaikų iš Vičiūnų", – apie sūnus anksčiau yra pasakojęs V. Matijošaitis.

Šventės akimirka

V. Matijošaitis Kauno meru išrinktas 2015 metais.

Žurnalui „Žmonės" V. Matijošaitis kartą prisipažino, jog verslininku būti įdomiau: „Mero darbas – rutina: gatvės, apželdinimas, mokyklos, konkursai... Ne viskas nuo tavęs priklauso – yra pavaduotojai, administracijos direktoriaus, miesto taryba. Niekam negali tiesiai šviesiai pasakyti: tu dirbsi ten, o tu – ten, tu darysi tai, o tu – tai. Versle kitaip – kiekvieną dieną pats turi priimti sprendimus, važiuoti, tartis, keliauti... Be to, merui sunkiau dėl to, kad reikia visur rodytis – vaikščioti į renginius, priėmimus, spektaklius, premjeras. Koks tik renginukas ar atidarymas – kažkodėl visur laukia mero. Šiaip aš mažai kur einu, jei labai įkalbinėja, kartais pasiūlau, kad mano nuotrauką išsikirptų ir pažymėtų, jog buvau."

Tačiau šiandiena buvo tas renginys, kuriame pasirodyti norėjo ne tik pats meras, bet ir jį mylintys bei gerbiantys žmonės. Šalia V. Matijošaičio viso vakaro metu buvo jam be galo padėjusi gyvenimo draugė Loreta Stonkienė, o pasveikinti skubėjo bičiuliai ir kolegos. Atvyko Jūratė Norvaišienė su vyru Česlovu Norvaiša, verslininkas Danielius Bunkus su sužadėtine Viktorija Siegel, Arvydas Sabonis su žmona Ingrida, politikas Ričardas Malinauskas, vicemeras Povilas Mačiulis su žmona Birute, Paulius Motiejūnas, bankininkas Gintaras Petrauskas ir kiti žinomi žmonės.

PILDOMA.

Visvaldo Matijošaičio jubiliejaus šventė (132 nuotr.)
+126

Skaitykite daugiau