Kauno meras apie Kugelio ir Šaltienos skandalą: „Keista, kodėl šie du asmenys prisiėmė tokią pravardę“

Visvaldas Matijošaitis, Monika Šalčiūtė ir Ugnius Kiguolis / Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-02 15:36
Kaune susipliekė elitas – milijonierius Ugnius Kiguolis supyko ant milijonieriaus Visvaldo Matijošaičio sūnaus lenktynininko, miesto tarybos nario Dainiaus Matijošaičio, kuris Moniką Šalčiūtę ir Ugnių Kiguolį, neva išvadino šaltiena ir kugeliu. Tačiau U.Kiguolis dėl įžeidimo kreipėsi ne į teismą, bet į Kauno merą V.Matijošaitį, kad šis savo sūnų pamokytų.

„Na žinot, mačiau tą raštą, mačiau kuo motyvuoja, kad pavardė Šalčiūtė, tai čia su šaltiena lyg tai lyginama, Kiguolis su kugeliu, man keista, kodėl būtent šitie du asmenys prisiėmė sau tokią pravardę.

Išvis gal tada visas sąrašas Šalčiūčių ir Kiguolių, kiek yra Lietuvoje, galėtų nešti man skundą. Visi, tai visus nagrinėtume“, – LNK laidoje KK2 kalbėjo Kauno miesto meras.

Taip pat skaitykite: Ugnius Kiguolis reikalauja atsiprašymo: jis ir Monika Šalčiūtė – ne „Kugelis ir Šaltiena“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Jaunojo Matijošaičio ir Kiguolio konfliktas prasidėjo socialiniame tinkle „Facebook“. Pirmas pasisakė Dainius Matijošaitis: „Prisipažinsiu, kad gavau skambutį su prašymu „paskolinti savo lenktyninį automobilį vienos porelės fotosesijai“, pirma mintis buvo Šaltiena ir Kugelis“.

Žurnalistams Kauno mero paklausus, ar šis kalbėjosi su sūnumi apie pastarojo žinutę „Facebook“, Visvaldas Matijošaitis sakė, kad jo sūnus – suaugęs žmogus.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Ne, neklausiau tikrai. Jis suaugęs žmogus ir jis yra savarankiškas. Ir aš nemanau, kad juos (Šalčiūtę ir Kiguolį) turėjo omenyje“, – žurnalistams sakė V.Matijošaitis.

Pamatęs Dainiaus įrašą socialiniame tinkle, Ugnius Kiguolis atšovė jaunajam politikui: „Viešas klausimas: ar gali Kauno mero sūnus, Kauno miesto tarybos narys viešai pravardžiuoti rinkėjus? Ar čia sąmoningas žingsnis politinio lavono link?“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai