Kauno „Fashion bazaar. Mada“ mugėje – naujausios sezono kolekcijos ir nemokamos žinomų žmonių paskaitos

Kauno „Fashion bazaar. Mada“ mugė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-23 12:02
Jau šį šeštadienį, spalio 26 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje susiburs stilingiausi laikinosios sostinės gyventojai ir miesto svečiai. Čia vyks „Fashion bazaar. Mada“ mugė, kurioje susijungs kokybę ir išskirtinumą simbolizuojantys lietuviški prekės ženklai bei nemokamos žinomų žmonių paskaitos apie madą, maistą ir stilių.

Kaune vyksiančioje mados mugėje lankytojai tikrai nenuobodžiaus. Atnaujinę savo garderobą drabužiais ir aksesuarais iš naujausių šaltojo sezono kolekcijų, jie galės atsipūsti ir pasisemti žinių klausydami žinomų žmonių paskaitų, kurias ves: stilistė Agnė Jagelavičiūtė, „ŠaŠa¨ stilistų duetas su Viktorija Šaulyte bei Joringiu Šatu, mados analitikė Marija Palaikytė ir sveikos mitybos specialistė Vaida Kurpienė.

Stiliaus ikona – Agnė Jagelavičiūtė visiems susirinkusiems pasakos apie karščiausias rudens-žiemos mados tendencijas, lietuviškos mados ypatumus ir pristatys šio sezono „must have“ drabužius bei aksesuarus, kuriuos savo spintoje privalo turėti kiekviena „fashionista“. Ši paskaita leis be vargo susikurti sau tinkantį ir patinkantį stilių, kurio pavydės visi sutikti žmonės.

Mugės metu stilistų duetas „ŠaŠa“ kalbės apie sąmoningą vartojimą ir spintos reviziją.  Jie pakvies atverti savo spintą ir atlikti kruopštų spintos patikrinimą pabodusius rūbus atiduodant ar dovanojant, dėvėtus – perdirbant, o mylimus ir vis dar tinkamus nešioti, paliekant spintoje. Žinodami kiek ir kokių drabužių turite, gebėsite nesunkiai susikurti įvairius rūbų derinius, išmoksite atsakingai apsipirkinėti ir pirkti tik tai, kas tobulai tiks jums ir puikiai derės su likusiu spintos asortimentu.

Mados analitikė Marija Palaikytė pakvies susipažinti su esminėmis šio sezono ir viso laikmečio mados tendencijomis. Čia apsilankę sužinosite: kaip keičiasi mada, kas yra jos kūrėjai, kaip išsirinkti sau tinkančius drabužius ir kas geriau: būti madingu ir vilkėti tai, kas tą sezoną dominuoja ar, stilingu ir rengtis taip, kaip tinka ir patinka.

Sveikos mitybos specialistė Vaida Kurpienė paskaitos metu įkvėps visus, kurie nėra patenkinti savo kūnu ir kurie nori maitintis sveikai, tačiau nežino kaip ir nuo ko pradėti. Ji papasakos apie žiniasklaidoje vyraujančias mitybos teorijas, nurodančias ką ir kada valgyti bei padės pasirinkti efektyviausias. Po paskaitos susidomėjusieji galės įsigyti naujausią Vaidos Kurpienės knygą „Liekna visam gyvenimui“.

Stilingiausia mugė „Fashion bazaar. Mada“ jau netrukus atvyks į Kauną, kur stileivos galės ne tik pasiruošti žiemai įsigydami rudens-žiemos sezono mados gėrybių, bet ir pasisemti žinių įvairių paskaitų metu. Nepraleiskite progos apsilankyti ir pasiruoškite šaltajam metų laikui su profesionalų pagalba.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai