Kauno baro „O panda nekanda“ atidarymas: kilometrai metalo, moters pagrobimas ir boksas

Gytis Ivanauskas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-02 04:21
„Sukūrėme tokią vietą, kurioje stengsimės nesilaikyti šabloniškų gyvenimo normų. Čia viskas bus kitaip – nuo meniu iki interjero“, – žada Tomas Gabrielius. Jis – vienas iš Kaune po atnaujinimo atsidariusio baro „O panda nekanda“ bendraturčių.

Kad Kauno senamiestyje įsikūrusio „O panda nekanda“ aplinka būtų tokia, kokią įsivaizdavo jos kūrėjai, buvo įdarbinti profesionalūs architektai.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Interjere dominuoja rūdintas plienas ir metalas.

Trys kilometrai grandinių – tiek jų prireikė interjero kūrėjams. Pagal specialų užsakymą gaminti šviestuvai, į kuriuos, norint jos paversti išskirtiniais, šaudykloje paleisti 400 šūvių. Daug dėmesio skirta ir baldams, kurie sukurti būtent konkrečiai vietai.

„Tik motociklai ne visuomet bus baro „svečiai“, nes jais šeimininkai tebevažinėja“, – juokėsi T.Gabrielius.

Vienu iš vakaro akcentų tapo performansas – panda persirengęs vaikinas pagrobė vieną iš baro vadovių ir ją nusinešė į užkulisius, o po kelių akimirkų pagrobtoji grįžo ir patikino – panda iš tiesų nekanda.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Į atsinaujinusio baro įkurtuves Kaune iš Vilniaus atvyko ir aktorius, choreografas Gytis Ivanauskas. „Renkuosi tokias vietas, kur galiu bendrauti. Jose valandą užtrunki, kol su visais pasisveikini. Jautiesi savas, nesuvaržytas, – sakė G.Ivanauskas. – Vieta, kur vyrauja tvarkingas chaosas, man itin artima. Ir aš nesuprantu šiuolaikinio bendravimo, kai visi sulindę į savo telefonus...“

Penktadienį Kaune susirinkusieji į „O panda nekanda“ atidarymo vakarą mėgavosi ne tik bendravimu, bet ir Liudo St.Stereo, Akvilinos ir Justino Jaručio atliekama muzika.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai