Kauno „Ąžuolyno bėgime“ dalyvavusios garsenybės nepabūgo lietaus ir rodė ištvermę

Karina Krysko-Skambinė, Kristina Burneikienė, Gediminas Juodeika ir Rūta Mazurevičiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio rytą į aikštę šalia prie S.Dariaus ir S.Girėno paminklo Kaune susirinko pusantro tūkstančio bėgikų. Čia startavo trečią kartą organizuojamas sveikos gyvensenos renginys „Ąžuolyno bėgimas“.

Trečiojo bėgimo veiksmo centras persikėlė iš S.Dariaus ir S.Girėno stadiono. Organizatoriai norėjo, kad tiek bėgikai, tiek sporto bei sveikatingumo mugė, treniruotės ir paskaitos vyktų vienoje vietoje.

Šiek tiek keitėsi ir distancijos. Vietoje 400 metrų rato stadione moksleiviai ir šeimos bėgo 100 metrų. Šiems bėgimams buvo įrengta speciali minkšta danga. Tradicinės, 15 km „Hummel“; 10 km „Impuls“ ir 5 km „Activus“ distancijų trasos keitėsi nežymiai.

„Ažuolyno bėgimo“ akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dalyviai save išbandyti galėjo bėgdami Ąžuolyno parko takais ir istoriniu „Radijo rajonu“ Žaliakalnyje.

Pasirinkę tradicines trasas bėgime dalyvavo ir būrys žinomų žmonių, tarp kurių buvo galima sutikti ne vieną pramogų pasaulio atstovą.

Tarp jų – televizijos laidų prodiuseris bei aktorius Gediminas Juodeika, dainininkė Karina Krysko-Skambinė, grupės „B'avarija“ dainininkas Juozas Liesis, modeliai Rūta Gajauskaitė, Rūta Mazurevičiūtė, šokėja Kristina Burneikienė, „Girls only“ šokėjų ketvertas, vienas pajėgiausių ralio meistrų Lietuvoje Vytautas Švedas. Jie pasirinko 5 km trasą.

„Ažuolyno bėgimo“ akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
„Ažuolyno bėgimo“ akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
„Ažuolyno bėgimo“ akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ilgesnę distanciją pasirinko nebe pirmus metus bėgime dalyvaujanti aktorius Rolandas Kazlas, jis ryžosi bėgti 15 km.

Dalyvauti bėgime planavo ir Neringa Šiaudikytė, tačiau dėl neplanuotos išvykos renginyje nepasirodė, o čia bėgo jos sužadėtinis Tomas Uroška.

Visų jų neišgąsdino ir vėsus lietingas oras. Dalyviai finišą kirto linksmos nuotaikos ir su šypsena veide.

Kauno „Ąžuolyno bėgimas“ (65 nuotr.)
+59
Skaitykite daugiau