Kauno „Adform kiemelyje“ dėl koronaviruso atšaukiami koncertai ir „Kitokie pasikalbėjimai“

„Adform kiemelis“ Kauno senamiestyje / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: BNS
Publikuota: 2020-08-11 14:01
Koronavirusą nustačius keturiems Kauno senamiestyje, šalia miesto rotušės, veikiančios renginių vietos „Adform kiemelis“ darbuotojams, laikinai atšaukiami čia suplanuoji dviejų savaičių renginiai. Tai sakė įmonės, kuriai priklauso minėta vieta, bendraturtis Giedrius Ambrazevičius.

„Šiai minutei mes perkeliame renginius dviem savaitėms. Kai tik gausime nurodymus, ką turime daryti, iš Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC), tuomet paskelbsime naujas renginių datas“, – BNS sakė įmonės „Agentūra Kaunas“ atstovas.

Anot jo, „Adform kiemelyje“ nukeliamas humoristų Manto Stonkaus ir Manto Katlerio pasirodymas, muzikantų Jovani ir Jessica Shy, Monikos Linkytės, Manto koncertai bei du „Kitokių pasikalbėjimų“ renginiai.

Kaip sakė G.Ambrazevičius, „Adform kiemelyje“ dirba apie 30 žmonių, visi jie artimiausiu metu bus ištirti dėl koronaviruso. „Daliai tyrimai bus atliekami antradienį, daliai – trečiadienį“, – kalbėjo įmonės atstovas.

Praėjusią savaitę „Adform kiemelyje“ buvo organizuojami du renginiai – „Kitokie pasikalbėjimai“ su Egidijumi Dragūnu bei grupės „8 kambarys“ koncertas. Pasak G.Ambrazevičiaus, jam dar nėra žinoma, ar užsikrėtę asmenys dirbo šių renginių metu. Jis taip pat pabrėžė kol kas žinantis tik apie tris užsikrėtusius darbuotojus.

Prašo kreiptis į specialistus

NVSC vertinimu, „Adform kiemelio“ lankytojai taip pat galėjo turėti rizikingą sąlytį, todėl nuo rugpjūčio 3 dienos ir vėliau šiame bare lankęsi asmenys turėtų kreiptis į NVSC dėl individualaus rizikos vertinimo.

Susisiekti prašoma telefonu 8 618 79984 (darbo valandomis) arba elektroniniu paštu kaunas@nvsc.lt

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai