Kauniečių vaikinų grupė „Kvinta“ kelia sparnus į suaugusiųjų pasaulį ir pristato dainą „Aukso dulkės“

Grupė „Kvinta“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-06 10:00
Keturi kauniečiai, grupės „Kvinta“ vaikinai retai patenka į fotoobjektyvą, tačiau apie save jaunieji dainininkai primena naujais kūriniais ir užmojais.

Audrius, Tautvydas, Vainius ir Tauras, anksčiau visų, besidominčių Lietuvos muzika ir šou pasauliu laikyti tiesiog gerai dainuojančiais paaugliais, šiandien kratosi tokio apibūdinimo ir drąsiai žengia į Lietuvos muzikos padangę  su nauju kūriniu „Aukso dulkės“.

„Tai nėra paprastas, nieko nereiškiantis kūrinys, kurį tiesiog smagu dainuoti. Kiekvienam iš mūsų ši daina reiškia kažką nepaprasto, susijusio su svarbiais ateities planais ir tikslais“, – sako grupės „Kvinta“ dainininkas Audrius. Iš tiesų šis kūrinys labai skiriasi nuo kitų iki šiol dainuotų grupės dainų. Tiek muzika, tiek žodžiai (autorius Tautrimas Rupulevičius-Onsa) šįkart kalba patys už save – vaikinai palieka gražių atsiminimų kupinus vaikystės metus ir kelia sparnus į suaugusiųjų pasaulį.

„Pirmoji meilė, daugybė įdomių vasaros nuotykių ir, žinoma, scena, štai kas dabar mums rūpi“, – sako grupės narys Tauras.

Jūsų dėmesiui grupės „Kvinta“ daina „Aukso dulkės“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai