Kaune už mylimojo Gedimino ištekėjusi Dovilė Šopytė: „Norėjome šventės ne draugams, o sau“

Dovilės Šopytės ir Gedimino Butkaus vestuvės/ Giedriaus Bubliausko nuotr.
Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2020-01-20 10:22
Po dešimties bendro gyvenimo metų mados prekių ženklo „Shopyte“ įkūrėja Dovilė Šopytė (31) su išrinktuoju Gediminu Butkumi (33) sumainė aukso žiedus. Ispanijoje su vaikais Elija (8) ir Armandu (3) gyvenanti pora svarbiausiai šventei pasirinko ne šiluma lepinantį kraštą, o Dovilės gimtąjį miestą – Kauną.

„Kitur vestuvių net neįsivaizdavome, norėjome susituokti tik Lietuvoje“, – tikina kūrėja.

„Turbūt natūraliai taip viskas susidėliojo. Norėjome šią šventę sukurti per savo santykių dešimties metų jubiliejų, o tokiu metu prieš Kalėdas visada grįžtame į Lietuvą, kad būtume su šeima“, – jai antrina Gediminas.

Jųdviejų meilės šventė buvo kukli – nenorėjo beprasmės pompastikos. Po ceremonijos Kauno rotušėje, per kurią apsikeitė šeimos bičiulio juvelyro Vaido Gaižausko kurtais geltonojo aukso žiedais, jaunavedžiai dalyvavo nedidelėje fotosesijoje ir su šeimos nariais išvyko į restoraną šventinės vakarienės.

Dovilės Šopytės ir Gedimino Butkaus vestuvės/ Giedriaus Bubliausko nuotr.
Dovilės Šopytės ir Gedimino Butkaus vestuvės/ Giedriaus Bubliausko nuotr.

„Bažnyčioje nesituokėme ir didelių lietuviškų vestuvių nekėlėme. Nesame praktikuojantys katalikai, todėl nemanome, kad verta tai daryti vien dėl nuotraukų, – pasakoja pora. – Džiaugiamės, kad dėl šventės mūsų nuomonės neišsiskyrė – abu norėjome ją paminėti artimųjų rate, be iškilmių. Norėjome šventės ne draugams, o sau. Tai viena įsimintiniausių dienų gyvenime, todėl turime teisę ją pasilikti tik sau.“

Nesureikšmino jie ir vestuvinių drabužių. Pastarosiose dviejose Londono mados savaitėse savo kūrybą pristačiusi Dovilė ne tik neturėjo noro pasipuošti princesiška suknele, bet ir nejautė spaudimo tai daryti. Ceremonijai ji rinkosi savo pačios kurtą baltą kelnių kostiumėlį, prie jo priderino rugiagėlių mėlio aukštakulnius.

Dovilės Šopytės ir Gedimino Butkaus vestuvės/ Giedriaus Bubliausko nuotr.
Dovilės Šopytės ir Gedimino Butkaus vestuvės/ Giedriaus Bubliausko nuotr.

Kodėl du vaikus auginantys Dovilė ir Gediminas santuokai ryžosi tik po dešimtmečio? Dizainerė šypsosi: paprasčiausiai atėjo akimirka, kai abu suprato, kad to išties nori. Į rotušę jie žengė užtikrintai, nesukaustyti jaudulio, taip dažnai būdingo jauniesiems. Kaip patys sako, lemtingąją dieną širdys prisipildė tyro džiaugsmo.

„Mano manymu, šeima – tai vienas kitą mylintys žmonės, kuriantys bendrą branduolį. Antspaudas su tuo nesusijęs. Visgi nusprendėme išpildyti ir savo dukters norą, ne vieną kartą ji mūsų klausė: kada susituoksime? Man šios vestuvės yra labiau simbolinis mūsų kuriamos draugystės paminėjimas, – sako Gediminas. – Tikiu, po vestuvių pasikeis tik tai, kad teks mažiau netiesos sakyti aplinkiniams, nes ir iki šiol Dovilę visiems pristatydavau kaip jau esamą savo žmoną.“

Žurnalą „Žmonės“ galite prenumeruoti ČIA.

Naujausi straipsniai