Kaune – tarptautinė premjera „Dorianas“: spektakliu gėrėjosi garbūs svečiai

Premjeros „Dorianos“ svečiai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Spalio 1-ąją Nacionaliniame Kauno dramos teatre įvyko ilgai laukta postmodernistinio teatro kūrėjo Roberto Wilsono premjera „Dorianas“. Šeštadienio vakarą į teatrą atvyko garbių svečių iš Lietuvos ir skirtingų užsienio šalių.

Tarp premjeros svečių pasirodė Vokietijos ambasadorius Lietuvoje ponas Matthias Sonn, Norvegijos ambasadorius Lietuvoje Ole T. Horpestadas, JAV kultūros atašė Lietuvoje Mojib Ghaznawi, Lietuvos kultūros viceministras Vygintas Gasparavičius bei viceministrė Daina Urbanavičienė, ministerijos atstovai, Gothe's instituto vadovė Anna Maria Strauß.

Taip pat Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, „Kaunas 2022“ vadovė Virginija Vitkienė ir programos vadovė Ana Kočegarova Maj, projekto partneriai iš Diuseldorfo teatro Cornelia Walter, Wilfried Schulz, Robert Johannes Zeigermann, režisieriaus Roberto Wilsono asistentas Christof Belka (JAV), Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas Jonas Sakalauskas su kolegomis, politikai, kultūros veikėjai ir kiti garbūs svečiai.

Spektaklio „Dorianas“ premjeros svečiai (58 nuotr.)
+52

Spektaklis sukurtas pagal dramaturgo Darrylo Pinckney pjesę, kuri paremta Oscaro Wilde’o biografija, romanu „Doriano Grėjaus portretas“ ir dailininko Franciso Bacono gyvenimo istorija. Publikos laukia išskirtinės estetikos, vaidybos, garso ir šviesų dermės kūrinys. Spektakliai rodomi spalio 1, 2, 7, 8, 9 dienomis, o taip pat ir vėliau.

Spektaklio „Dorianas“ akimirkos (26 nuotr.)
+20
Skaitykite daugiau