Kaune prasidėjo 17-oji mados, stiliaus ir grožio paroda „Moters pasaulis“

Mados, stiliaus ir grožio paroda „Moters pasaulis“ / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-14 21:22
Kasmet apie 40 tūkst. lankytojų sulaukianti didžiausia Baltijos šalyse mados, stiliaus ir grožio paroda „Moters pasaulis“ šiandien atvėrė Kauno „Žalgirio“ arenos duris. Per tris ateinančias dienas lankytojams savo kūrybą ir talentus pristatys net 400 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Grožio specialistai visą savaitgalį pristatinės grožio pasaulio naujienas ir ras laiko lankytojų konsultacijoms, taip pat parodos metu išvysite naujausių mados kolekcijų pristatymus ir net turėsite galimybę patobulinti savo žinias grožio seminaruose.

Parodoje „Moters pasaulis“ bus galimybė ne tik susipažinti su grožio naujienomis bei mados tendencijomis, bet ir moters pomėgiais – sportu, sveikatingumu, laisvalaikiu, verslumu.

Mados, stiliaus ir grožio paroda „Moters pasaulis“ / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Mados, stiliaus ir grožio paroda „Moters pasaulis“ / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Besidominčios grožiu moterys parodoje ras informacijos apie kosmetikos naujienas, plaukų, nagų priežiūros priemones, masažo salonus, kosmetologiją, ilgalaikius makiažus, kirpyklų ir kosmetikos salonų įrangą.

Mados mylėtojos parodoje galės daugiau sužinoti apie tekstilės, trikotažo, odos, kailių gaminius, pasinaudoti dizainerių paslaugomis, rasti aksesuarų, galanterijos, avalynės, stebėti dizainerių madų šou.

Sekmadienį mugės metu taip pat paaiškės konkurso „LONG-HAIRED WORLD 2019“ nugalėtoja.

Parodos organizatoriai akcentuoja, jog visas paslaugas ir produktus „Moters pasaulis“ lankytojai galės įsigyti pigiau, o tam, kad nereikėtų laukti eilėje prie įėjimo, rekomenduoja įsigyti bilietą internetu. Iki susitikimo moteriškumo šventėje!

Žmonės.lt
Temos:
Grožis Stilius

Naujausi straipsniai