Kaune pasigėrėti įspūdinga rankų darbo egle ir šventiniais interjero akcentais rinkosi ryški publika

Vakaro viešnios
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-06 09:32
„Būtent tokia eglė daugeliui turbūt primena Kalėdas – jaukią, gausią, dosnią, svarbią šventę“, – taip apie Kauno salone „Interjero akcentai“ surengtame vakare pristatytą vienintelę Lietuvoje prancūzų dizainerių kurtą bei puoštą rankų darbo eglę sakė visi ją išvydusieji gyvai.

Pasigrožėti ja bei pasiklausyti aktorės ir dainininkės Clotilde Solange Rigaud atliekamų dainų susirinko itin gausi publika, kurios tarpe buvo ir dizainerė Audronė Bunikienė, aktorė Sandra Daukšaitė Petrulėnė, drabužių kūrėja Rigonda Užpalevičienė, švenčių planuotoja Inga Budrienė, šiandien gimtadienį švenčianti dainininkė Gabrielė Rutkauskienė – Vasha, televizijos projektų dalyvė Neringa Mažeikienė, akvokatė Raimonda Lazauskienė, Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė Rūta Gajauskaitė Krūmienė, „Mis Lietuva 1990“ Greta Bardavelytė-Lehmann.

Vakaro akimirka
Vakaro akimirka

„Netradicinę eglę, pirmą kartą atgabentą į Lietuvą, iškart nupirko. Tad, ji jau turi namus. Naujasis šventėms skirto kūrinio savininkas sutiko leisti ja pasigrožėti ir kitiems“, – pasakojo architektė, „Interjero akcentai“ įkūrėja Edita Stankevičiūtė – Righetto.

Kiekvienas pagrindinio aktualiausio metų laikotarpio akcento spygliukas ar žaisliukas yra apgalvotas, tarpusavyje suderintas bei išpildytas.

Ieškodama netradicinių interjero sprendimų E. Stankevičiūtė – Righetto šį rudenį lankėsi parodoje Paryžiuje, kur ir susipažino su kalėdinių aksesuarų gamintojais. Vienas iš jų jai paliko didžiulį įspūdį ne tik dizainerių darbus pristatydamas 1200 kvadratinių metrų užimančioje ekspozicijoje, bet ir jų išpildymu.

Vakaro akimirka / Elijaus Kniežausko nuotr.
Vakaro akimirka / Elijaus Kniežausko nuotr.

„Pasaulyje vis populiarėja teminės rankų darbo eglutės, kuomet išsirenki šventinį akcentą pilnai sukomplektuotą – su žaisliukais, kaspinais, mielomis detalėmis. Šį sezoną pristatytos net septynios eglutės, kurias vienija tie patys niuansai – originalūs, kruopščiai išpildyti, nepriekaištingi“, – sakė E. Stankevičiūtė – Righetto.

Tačiau, pasak interjero specialistės, eglutė tėra vienintelė iš daugelio puošmenų, per šventes galinčių tapti namų dalimi. „Interjero akcentai“ bendradarbiauja su geriausiais pasaulyje aksesuarų kūrėjais, tarp kurių yra ir trys šįmet pripažinti inovatyviais Europoje interjero aksesuarų kūrėjais, pateikiančiais savas įžvalgas, kaip reikėtų pasiruošti šventėms.

„Iš tiesų kokybiški aplinkos akcentai keliauja iš vienų namų į kitus. Jais nenorima atsikratyti, o jei dovanojama – tai tik pačiam brangiausiam žmogui“, – sakė architektė.

Anot jos, pastaruoju metu ypatingo aktualumo sulaukia krištolas, išskirtinio išpjaustymo dėka įgavęs naują žvilgėjimą. Daug dėmesio sulaukia auksu, variu ar sidabru dekoruotas itališkas porcelianas bei į asketiškųjų produktų gretas pretenduojantys skandinalų kūriniai.

„O kur dar išskirtinėmis technologijomis apdirbamas stiklas bei daugybė namų aplinkai kurti skirtų kitų šedevrų... 

Temos:

Kalėdos Aktualu

Naujausi straipsniai