Kaune – kylanti techno žvaigždė Anastasia Kristensen

Anastasia Kristensen / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-08 14:45
Jau rytoj, penktadienį, lapkričio 9 d., Kauno klubas „Lizdas“ laukia žinomų svečių iš užsienio: atvyksta sparčiai populiarėjanti Danijos techno didžėja Anastasia Kristensen. Tai – jos pirmasis apsilankymas Lietuvoje.

Savo karjerą Anastasia Kristensen pradėjo vos prieš keletą metų studijuodama Kanadoje. Persikėlus į Daniją ji tapo žymaus vietinio klubo „Culture Box“ rezidente, pradėjo savo tarptautinę karjerą.

Proveržiu jaunai selektorei tapo 2017-ieji metai: Anastasia Kristensen iš visiško pogrindžio išlindo kaip viena geriausių Europos jaunų didžėjų. Ji leidosi į gastroles po Šiaurės Ameriką, grojo daugelyje žymiausių Europos klubų, o antrąją metų pusę pažymėjo „Unsound“ ir „Berlin Atonal“ festivaliuose.

Vienas populiariausių elektroninės ir šokių muzikos žurnalų „Mixmag“ savo tope „The Top 20 Breakthrough DJs of The Year“ įvardijo Anastasia Kristensen 4-oje vietoje tarp didžiausios sėkmės sulaukusių didžėjų pernai.

Priedo to, jos stiprios techno muzikos miksai susilaukė pripažinimo bei daugybės perklausų ir kituose žymiausiuose pasaulio elektroninės muzikos žurnaluose „Resident Advisor“ bei „FACT Magazine“.

Penktadienį vyksiančioje pikčiausioje „Lizdo“ renginių serijoje „Košmarai“ gyvą pasirodymą taip pat surengs lenkų duetas „Private Press“, šiemet išleidęs albumą žymioje Jugntinės Karalystės leidykloje „Rekids“. Leidyklą prižiūri vienas žymiausių britų salyno didžėjų Radio Slave.

Gyvą pasirodymą surengsiantys lenkai šiemet taip pat išleido du albumus Amsterdamo leidykloje „Indigo Area“. Tai – 2/3 planuojamos šioje leidykloje išleisti trilogijos.

Be užsienio svečių už pulto stos ir du vietiniai techno muzikos aktyvistai. Naujausiais muzikiniais atradimais šokių aikštelėje dalinsis „Lizdo“ lankytojams jau pažįstami „Košmarų“ rezidentai Alex Krell ir Val, juos palaikys klubo draugas iš Vilniaus SITI.

Vilnietis Alex Krell – aktyvus vietos techno prodiuseris, pernai išleidęs debiutinę plokštelę „Parallel Seduction“. Įrašą išleido lietuvių elektroninės muzikos leidykla „Sodai“.

Naujausia serijos „Košmarai“ rezidentė Val iš Vilkaviškio – bene jauniausias vardas Lietuvos techno muzikos scenoje. Susižavėjusi elektronine muzika būdamos vos 15-os metų, moksleivė šiemet debiutavo festivalio „Mars Fest“ scenoje, „Lizdo“ ir „Kablio“ klubuose.

Temos:

Koncertas Kaunas

Naujausi straipsniai