Kaune kraują kaitins įdomi didžėja – seksualusis modelis Ola Ras

Ola Ras / „Drama Night Club“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-01 10:05
Vėlų rugsėjo 1-osios vakarą klubinėtojai prisimins ilgai – Kauno naktiniame klube „Drama Night Club“ už DJ grotuvų stos viena įspūdingiausių pasaulyje didžėjų, profesionalus modelis Ola Ras.

Top 50 DJ merginų sąraše besipuikuojanti gražuolė lietuvaičiams parengė specialų pasirodymą, į šėlsmą ir garsų jūrą įtrauksiantį neabejingus kokybiškiems muzikiniams eksperimentams. Ola Ras yra žinoma ne tik kaip pasaulio geriausių didžėjų topuose užimanti solidžią vietą profesionalė, bet ir kaip saksofonistė, puikiai kombinuojanti šio elegantiško instrumento muziką bei klubinius kūrinius.

Tačiau viešnios pasirodymas „Drama Night Club” bus ne vienintelė staigmena, kuri priblokš naktinių pramogų gerbėjus. Naujojo sezono atidarymo progą į svečius atkeliauja įspūdingiausias baltasis pieno vakarėlis iš Ibizos „La Leche show“. Didžiausias bei balčiausias fashion reivas, į Lietuvą žengiantis tiesiai iš savo rezidencijos – „Amnesia Ibiza”, kaskart suburia net iki 10 tūkstančių muzikos mylėtojų.

„Matinee Group” nuotr.
„Matinee Group” nuotr.

Į Lietuvą pasirodymą atvežanti „Matinee Group” – tai legendinė ispanų kompanija, rengianti pačius ekstravagantiškiausius bei epatažinius vakarėlius Europoje. Kiekvienas „LaLeche!“ pasirodymas yra pripildytas pieniškai baltos estetikos: pritrenkiančios erdvės dekoracijos, žadą atimantys pasirodymai, oro akrobatai, nepriekaištingas baltas dress-code ir stulbinantis nakties Line up'as su geriausiais artistais. „LaLeche!“ – tai nepertraukiamas visos nakties ilgio šviesų, muzikos bei šokio spektaklis.

Penktadienio naktį „Drama Night Club” taip pat bus karšta. Uždegančiais ritmais su besilinksminančiais dalinsis DJ Simona Bandita. Šeštadienis – klubo rezidentų naktis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai