Kaune ištekėjo dainininkė Marija Grabštaitė: „Lukas – pirma ir vienintelė tikra meilė“

Marijos Grabštaitės vestuvių akimirkos / Žmonės.lt ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-28 17:27
Po Kauno Švč. Mergelės Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) neparapinės bažnyčios skliautais šiandien gimė nauja šeima – savo mylimajam „taip“ tarė atlikėja, grupės „Bloom“ vokalistė Marija Grabštaitė. Žinia apie jųdviejų tuoktuves paplito socialiniuose tinkluose.

Vienos dienos šventę įsimylėjėliai surengė Kauno mieste, kuriame susipažino ir dabar yra įsikūrę.

„Pirmą kartą susitikome būdami 16-os metų. Pasvajodavome apie mūsų vestuves. Lukas jau tada atsakingai žiūrėjo į šeimą, tad šventę pradėjome planuoti iškart po pasipiršimo. Nusprendėme nieko nelaukti ir susituokti šią vasarą“, – Žmonės.lt sakė nuotaka.

Jautrios Marijos ir Luko meilės priesaikos liudininkais tapo porai patys artimiausi žmonės – giminaičiai bei bičiuliai, o oficialiai ant svarbių dokumentų parašus padėjo geriausi poros draugai.

Marijos Grabštaitės vestuvių akimirka / Žmonės.lt nuotr.
Marijos Grabštaitės vestuvių akimirka / Žmonės.lt nuotr.

„Esame labai laimingi. Ir tegu viskas, ką mums brangūs žmonės linki, išsipildo“, – po santuokos ceremonijos sakė jaunavedžiai.

Įteisinti savo santykius ir sukurti šeimą Marija su Luku sako buvę visiškai pasiruošę. „Mums abiems šeima – yra šventa, todėl šį žingsnį žengėme tvirtai apsisprendę. Dvejonių tikrai nebuvo, ir pasiruošimas, nors ir gana intensyvus, vyko tikrai sklandžiai. Ne kartą aplankė jausmas, jog ši santuoka jau palaiminta iš viršaus“, – atviravo žmona tapusi Marija.

Dainininkė prisipažino, kad Lukas – jos pirmoji ir vienintelė tikra meilė, kurią ji stengiasi saugoti nuo viešumos, nes toks buvo jos išrinktojo noras.

Marijos Grabštaitės vestuvių akimirka / Socialinių tinklų nuotr.
Marijos Grabštaitės vestuvių akimirka / Socialinių tinklų nuotr.

Pora susižadėjo pernai metais, per Kalėdas. Džiugia žinia Marija tuomet pasidalino su savo sekėjais „Instagram“.

„Taip! Love you since XVI“, – po nuotrauka, kurioje įsiamžino su dailiu sužadėtuvių žiedu, įteiktu jos išrinktojo, tuomet rašė Marija.

Vėliau apie bendraamžį sužadėtinį neatviraujanti dainininkė žiniasklaidai pasakojo, jog jie pažįstami nuo 16 metų, o pora tapo 2020 metų vasarą.

Naujausi straipsniai