Kaune duris atvėrė klinika „ODA“: atidarymo vakarą dedikavo natūraliam moters grožiui

„ODA“ klinikos Kaune atidarymo akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-02 12:00
Pirmąją kalendorinę pavasario dieną „ODA“ šventė jau antrosios savo klinikos atidarymą. Šį kartą klinika duris atvėrė Kaune, žaliojo pastato filosofija besivadovaujančiame verslo centre „Kauno dokas“. Estetika persmelkto vakaro metu visas dėmesys buvo skiriamas natūraliam ir sveikam moters grožiui. Susirinkę svečiai turėjo galimybę apžiūrėti specialiai vienam vakarui eksponuojamą Dainiaus Ščiukos fotografijų parodą „NATURAL WOMEN“.

Pasveikinti klinikos šeimininkų atvyko plastikos chirurgai Renaldas Vaičiūnas ir Dainius Balčiūnas, „L’Officiel Mada“ vyr. redaktorė Jurgita Garbaravičienė, „Supermodels“ agentūros vadovė Jurgita Kiguolė, modelis Rasa Čiūnė, juvelyrikos kūrėja Natalija Martinavičienė bei daugelis kitų garbių svečių.

„Naują „ODA“ kliniką Kaune atveriame paskatinti jau kurį laiką jausto klientų poreikio šiame regione. Džiaugiamės čia subūrę stiprią profesionalų komandą ir galėdami savo turima patirtimi bei metodais padėti dar platesniam moterų ratui jaustis gerai savo odoje“, – atidarymo metu sakė „ODA“ įkūrėja ir vadovė Irena Jokšienė.

Interjere naudojamos atsikartojančios švarios geometrinės formos – linija ir apskritimas. Apskritimas laikomas tobula forma, įkūnija vientisumą ir harmoniją, o vertikali linija – energijos, kūrybos, intelektualumo simbolis.

„ODA“ klinikos siekis – padėti atstatyti asmeninį fiziologinį sveikos odos ritmą ir skatinti klientų pasitikėjimą savo natūraliu grožiu. Kiekvieno kliento odai bus taikomas individualus dėmesys – saugoma jo vizitų ir naudotų priemonių istorija, stebimas odos būklės pokytis, vykdoma odos analizė, leidžianti sudaryti individualių procedūrų tinklelį ir pritaikyti individualiai parinktas „ODA“ priemones. Visa procedūrų metu naudojama „ODA“ kosmetika yra sukurta ir pagaminta Lietuvoje.

Kliniką turėtų pamilti aktyvios miesto moterys, kurios brangina savo laiką, tačiau pirmenybę teikią kokybiškoms grožio paslaugoms. Klinika yra patogi, nes čia viskas vienoje vietoje: manikiūras, pedikiūras, veido procedūros, veido masažai, antakių ir blakstienų priežiūra, depiliacijos, ilgalaikis kontūrinis makiažas, „ODA“ kosmetikos parduotuvė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai