Kaune atidaryta nauja irklavimo bazė: Moniqué dainų svečiai klausėsi atplaukę valtimis ir baidarėmis

Lampėdžio pakrantėje atidaryta nauja Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ irklavimo bazė / Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-09 21:01
Ketvirtadienio vakarą Kaune, Lampėdžio ežero pakrantėje atidaryta nauja sporto mokyklos „Bangpūtys“ irklavimo bazė dabar yra viena moderniausių Europoje. Lietuvos irklavimo meka krikštijamas vandens sporto kompleksas publiką pasitiko skambant gyvai Monikos Pundziūtės-Moniqué muzikai ant vandens.

Lietuvoje vis labiau populiarėjant vandens sportui, irklavimo mėgėjai ir profesionalai pagaliau turės vietą, kur galės tobulinti savo meistriškumą.

Iškilminga irklavimo bazės atidarymo ceremonija prasidėjo simboliškai pakėlus naujutėlaičio elingo vartus.

Virš vandens įrengtoje scenoje gyvo garso koncertą surengė Moniqué su grupe. Publika renginį žiūrėjo ir muzikos klausėsi neįprastai – atplaukę nuosavu ar nuomotu vandens transportu – valtimis, baidarėmis, ar tingiai besiirstydami po Lampėdžio ežerą ant pripučiamo plaukimo rato.

Irklavimo bazės Kaune atidarymas/ Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Irklavimo bazės Kaune atidarymas/ Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Irklavimo bazės Kaune atidarymas/ Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Irklavimo bazės Kaune atidarymas/ Teodoro Biliūno „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Kauno sporto mokyklos „Bangpūtys“ irklavimo bazė Lampėdžio ežero pakrantėje iškilo per dvejus metus ir yra pristatoma kaip viena moderniausių Europoje.

„Tai didelis įvykis ne tik miestui, bet ir visai šaliai. Kaune išugdytas ne vienas olimpietis irkluotojas, čia treniravosi ir užaugo daugkartiniai Europos ir pasaulio čempionai. Tad su naujojo komplekso atidarymu tikimės dar stipresnio šių sporto šakų proveržio“, – kalbėjo Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Pasak irklavimo sporto atstovų, naujoji bazė išsiskiria ne tik savo infrastruktūra, bet ir geografine padėtimi. Artimiausią tokio lygio kompleksą, esantį ne už miesto ribų, specialistai sako regintys tik Šveicarijoje.

Renginio akimirkas rasite nuotraukų galerijoje:

Kauno miestas į naujo vandens sporto centro statybas investavo 3 mln. eurų. Vyriausybės skirti dar 2 mln. eurų bus panaudoti 2 km ilgio irklavimo trasos gilinimui, kad ji atitiktų aukščiausius standartus.

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama