„Kaunas Pride“ eitynėse – žinomi veidai: palaikė N.Bierancas, A.Armonaitė, A.Kulitaitė

Agnė Kulitaitė, Naglis Bierancas, Aušrinė Armonaitė / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-04 14:21
Šeštadienį vykstant „Kaunas Pride“ eitynėms prie jų jungėsi ir žinomi veidai. Palaikymą LGBTQ+ bendruomenei išreiškė influenceriai Agnė Kulitaitė, Naglis Bierancas. Minioje išvysti buvo galima ir – ekonomikos bei inovacijų ministrę Aušrinę Armonaitę.

Kauno centre vykstančiose „Kaunas Pride“ eitynėse, kuriomis siekiama atkreipti dėmesį į LGBTQ+ bendruomenės žmonių problemas, dalyvavo didžiulė minia.

Kartu su dalyviais užtikrintai žinsgniavo influencerė Agnė Kulitaitė, drąsiai kalbėti ir reikšti savo nuomonę nebijantis Naglis Bierancas, už lygias teises kovojanti politikė Aušrinė Armonaitė. 

Naglis Bierancas su drauge / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Naglis Bierancas su drauge / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Nors per eitynes į dalyvius buvo mėtomi kiaušiniai, neišvengta kitų nemalonių incidentų – visi atrodė optimistiškai nusiteikę. Vien jau tai, kad renginys galėjo šiais metais įvykti – LGBTQ+ bendruomenei buvo didžiulis pasiekimas.

Eitynės vyko Laisvės alėjoje. Nuo Nepriklausomybės aikštės prie Soboro iki jos pabaigos, tuomet jų dalyviai apsisuko ir  ėmė judėti tuo pačiu maršrutu atgal. 

Naglis Bierancas, Agnė Kulitaitė, Aušrinė Armonaitė / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Naglis Bierancas, Agnė Kulitaitė, Aušrinė Armonaitė / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Žmonės.lt primena, jog visai neseniai, rugpjūčio 11 d., įvyko ir „WorldPride“ eitynės, pritraukiančios kovoti už vienodas teises žmones iš viso pasaulio.

Šiais metais buvo kalbama apie sąmoningumą, skatinama atkreipti dėmesį į nelygybę, kurios klausimai vis dar opūs visame pasaulyje.

„Atvykite į Malmę ir Kopenhagą kartu iškelti vaivorykštės spalvų vėliavos ir stovėti už lygybę pasaulyje“, – tokiu šūkiu  Kopenhaga ir Malmė pasitiko lankytojus. 

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama