Kaunas įžiebė kalėdinę eglutę – miestelėnus pasveikino meras Visvaldas Matijošaitis

Kaune įžiebta kalėdinė eglutė / Elijaus Kniežausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-02 19:38
Po net užsienyje išgirto Vilniaus su savo kalėdine eglute šventines ugneles įžiebė Kaunas.

Šeštadienio vakarą renginį pradėjo perkusijos meistrų „Spark!“ šou, kuris energingai įvedė lūkuriuojančią minią į šventinę nuotaiką. Miestiečius sveikino ir netradiciškai apsitaisęs Kalėdų Senelis kartu su Seniu Besmegeniu.

Sceną užėmė Egidijus Bavikinas ir Kristina Siurbytė, atlikę šiltą kalėdišką muzikinį numerį, vėliau – Ieva Zasimauskaitė su Juozo Gruodžio konservatorijos solistais ir „Gamers“ studijos gatvės šokėjais.

Pasirodė ir šiuolaikinio šokio atlikėjai iš Ukrainos „Light Balance“, sceną užpildę ne tik stulbinančiomis šokio formomis, bet ir įvairiaspalvių šviesos diodų spinduliais.

Elijaus Kniežausko nuotr.
Elijaus Kniežausko nuotr.

Netrukus žiūrovų veidus nutvieskė teatralizuotas „Viduramžių pasiuntinių“ ugnies šou. Publiką šildė „Gin‘Gas“ bei „Spark!“.

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, lydimas Senio Besmegenio, sveikino šventės svečius, netrukus džiaugsmą vainikavo fejerverkai.

Iš karto po šventinio koncerto, iki pat vidurnakčio, kauniečiai ir miesto svečiai gali mėgautis įspūdingomis 3D vizualizacijomis, kurios iki pat Naujųjų džiugins kiekvieną vakarą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai