„Kaukėse“ – vis daugiau mįslių: po klausimų dalyviams komisija liko visiškai supainiota

Šou „Kaukės“ akimirkos / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Kostiumas tikrai nuostabus ir labai gerai padarytas, įspūdingas. Ir lauksime labai įspūdingos dainos, nes praėjusią laidą tas įspūdis buvo truputėlį sumenkintas,“ – vos įžengus į sceną pirmajam šou „Kaukės“ dalyviui, Avinui, žodžių į vatą nevyniojo Vaidotas Valiukevičius.

Avinas šį kartą pasirinko lyrišką Jameso Blunto kūrinį „You are beautiful“ ir, panašu, kad neprašovė pro šalį. Visi komisijos nariai liko be žado.

„Aš pagaliau išgirdau balsą, aš esu labai laimingas, nes galvojau, kad mano viena iš gražiausių kaukių turės kristi, bet po šito pasirodymo supratau, kad ji eis dar labai toli“, – po pasirodymo džiaugėsi „The Roop“ lyderis.

Jam pritarė ir „Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė. Maža to, Vaidotas pridūrė, kad pirmasis Avino dainos atlikimas jam tikrai buvo sukėlęs abejonių dėl po kauke besislepiančio žmogaus dainavimo sugebėjimų ir pavadino tokį Avino žingsnį rizikingu.

Trečiojoje muzikinės kaukės laidoje komisija gavo galimybę kiekvienam dalyviui užduoti klausimus. Gal šios užuominos padės lengviau išspręsti mįslę – kas slepiasi po neįtikėtinomis kaukėmis?

Projekto „Kaukės“ akimirkos / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Ąžuolui pradėjus atsakinėti į klausimus, komisija liko be žado. Visų netikėtumui ši įspūdinga kaukė pradėjo kalbėti kaip užsukta. Ar pats Ąžuolas per savo ilgą liežuvį neišduos savo tikrosios asmenybės?

Dar viena staigmena laukė komisijos ir žiūrovų ant scenos užlipus Baubukei. Nors praėjusioje laidoje komisijai nekilo abejonių, kad po šia žavinga kauke slepiasi moteris, po šio pasirodymo komisija liks visiškai susipainiojusi ir negalės atsakyti net į paprastą klausimą – vyras ar moteris slepiasi po Baubukės kauke?

Maža to, pradėjusi kalbėti Baubukė, atrodo, juokėsi tiek iš komisijos klausimų, tiek iš komentarų. Kodėl Baubukei pradėjus dainuoti „Aleliuja“ laidos vedėjas Giedrius Savickas paprašė apsaugos kuo greičiau nuo scenos palydėti šią kaukę?

Projekto „Kaukės“ akimirkos / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Lyg to būtų maža, ant scenos pasirodžius vienai iš kaukių, kilo tikra audra tarp dviejų komisijos narių ir jos kibo viena kitai į atlapus.

Viena paslaptingiausių kaukių projekte – Superherojus ir vėl stebino geru humoro jausmu. Vienam iš brolių paklausus, ar šis yra dalyvavęs olimpiadoje, Superherojaus atsakymas privertė net atsilošti kėdėse.

Sekmadienio vakarą projekte „Kaukės“ televizijos žiūrovai išvys visas dešimt įspūdingų kaukių. Šį kartą komisija po pirmų penkių pasirodymų turės išrinkti vieną, kuri keliaus į pavojaus zoną, po likusių penkių – komisija išrinks ir antrąjį dalyvį, keliaujantį į pavojaus zoną. Tik po to, komisijai teks nelengva užduotis – vienam iš dalyvių bus nuimta kaukė ir atskleista tikroji tapatybė. Kas ji bus?

„Kaukės“ – 19.30 val. per LNK televiziją.

Muzikinio šou „Kaukės“ 3-oji antro sezono laida (25 nuotr.)
+19
Skaitykite daugiau