Katy Perry vėl vieniša

Dainininkė Katy Perry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-21 11:50
Atlikėja Katy Perry, kuri užmezgė romaną su grupės „Florence + the Machine“ gitaristu Robu Ackroydu, vėl vieniša. Praėjusį mėnesį per muzikinį festivalį „Coachella Music Festival“ prasidėjusi poros draugystė nutrūko dėl per didelio įsimylėjėlius skyrusio atstumo.

Praėjusių metų pabaigoje su vyru britų aktoriumi Russellu Brandu išsiskyrusi atlikėja pati nusprendė nutraukti vos prasidėjusios santykius, nes muzikantų atsidavimas darbui neleido jiems dažnai susitikinėti, rašo Femalefirst.co.uk.

„Pagrindinė priežastis, dėl kurios Katy išsiskyrė su Russellu, buvo ta, kad didžiąją dalį santuokinio gyvenimo ji praleido atskirai nuo vyro. Ji prisipažino, kad buvimas su Robu jai priminė santykius su Russellu, – teigia atlikėjai artimi šaltiniai. – Labai gaila, kad santykiai nutrūko, nes jie abu vienas kitam labai patiko, tačiau Katy norėjo santykių, kuriose ji neturėtų galvoti, kokioje laiko juostoje dabar yra jos mylimasis. Katy nenorėjo per daug įsijausti į santykius ir tuomet sudaužyti Robui širdį, todėl viską užbaigė anksčiau, nei santykiai tapo rimti.“

R.Ackroydas buvo pirmasis atlikėjos vaikinas po skyrybų su Rusellu, todėl šios skyrybos buvo šokas jos draugams. Visi buvo pradėję džiaugtis, kad Katy vėl jautėsi seksuali ir gyvybinga.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai