Holivudo dramos: Katy Perry pagaliau atkeršijo įskaudinusiai Selenai Gomez

Katy Perry, Selena Gomez / Žmonės.lt koliažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-24 15:46
Panašu, kad Katy Perry yra ta moteris, kurios geležinės atminties ir šaltakraujiškumo turėtų bijoti kiekvienas jai kelią perbėgęs žmogus.

Praėjusių metų gegužę Selena Gomez buvo pastebėta vakarieniaujanti su Orlando Bloomu. Tuo metu jį ir Katy Perry vis dar siejo romantiški jausmai. Panašu, kad Katy šio pažeminimo nepamiršo ir kaupė jėgas tikram holivudiniam kerštui.

„Katy turi puikią atmintį ir niekada nepamiršta. Jai nepatiko, kad visi manė, kad Orlando buvo neištikimas jai su Selena tą kartą Las Vegase. Net turint omeny, kad jie abu tvirtino, kad yra tik draugai, Katy buvo labai pažeminta“, – teigė „The Sun“ šaltinis.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Dabar Katy vakarienės išsivedė dar prieš kurį laiką su Selena Gomez draugavęs The Weeknd. „Katy nepadarė nieko blogo – Selena vėl kartu su Justinu Bieberiu, bet manau, kad Katy labai patinka mintis, kad Selena bus šokiruota, pamačiusi, kad jos buvęs vakarieniauja su Katy.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei ji iš tikro nuliūs, tai bus kerštas už tai, kaip Katy teko jaustis po Las Vegaso nuotraukų. Taylor Swift jau žino, kad Katy neatleidžia žmonėms, privertusiems ją atrodyti prastai. Ji mano, kad kerštauti svarbu gerai apgalvojus ir pasiruošus“, – pasakojo šaltinis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai