Katy Perry: „Mickas Jaggeris „kabino“ mane, kai buvau 18-kos“

Katy Perry / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-01 20:03
Katy Perry (29) šiuo metu yra žinoma atlikėja, kurios dainos skamba visame pasaulyje, tačiau kelias į muzikos Olimpą nebuvo trumpas ir lengvas. Pasirodo, kad iki tapdama populiaria ir žinoma, Katy buvo pritariančioji atlikėja. K.Perry dainavo su garsiausiais pasaulio atlikėjais, o tarp jų ir su Micku Jaggeriu (70).

Neseniai duodama interviu Australijos „Nova FM“ radijo stoties laidoje K.Perry prisipažino, kad kai jai buvo 18-ka ir ji dainavo kaip pritarianti dainininkė su M.Jaggeriu, jis bandė ją „kabinti“.

K.Perry balsas skamba „Rolling Stones“ grupės nario dainoje „Old Habits Die Hard“ ir atlikėja prisipažino, kad net ėjo vakarieniauti su roko muzikos legenda.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Aš ėjau su juo pavakarieniauti kartą ir jis bandė mane suvilioti, kai man buvo vos 18-ka! Tai buvo labai seniai. Galiu dar paminėti, kad Mickas yra labai nuoširdus žmogus“, – pasakojo atlikėja.

Laidos vedėjui paklausus, kaip ji atstūmė roko legendą, Katty atviravo: „Na, tu turi paaukoti draugę. Atsivedi ją ir ji tampa nauja jo auka.“

M.Jaggerio atstovas portalui Foxnews.com teigė, kad incidentas, apie kurį pasakojo K.Perry, niekada neįvyko ir yra išgalvotas. „Mickas Jaggeris kategoriškai neigia, kad bandė „kabinti“ Katy Perry. Turbūt ji maišo jį su kažkokiu kitu atlikėju“, – kalbėjo M.Jaggerio atstovas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai