Katy Perry laimėjo teisinį mūšį su vienuolėmis: ji gali apsigyventi buvusiame vienuolyne

Katy Perry nusipirko buvusį vienuolyną / „Vida Press“ ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-14 17:45
Popmuzikos dievaitė Katy Perry trečiadienį laimėjo vieną mūšį užsitęsusioje teisinėje kovoje dėl galimybės įsikelti į buvusį vienuolyną vaizdingoje Los Andželo vietoje.

Katy Perry, kurios veiklą socialiniame tinkle „Twitter“ seka daugiau nei 86 mln. žmonių yra, ko gero, pati populiariausia asmenybė šiame tinkle, tačiau jai vis tiek nelengvai sekėsi nugalėti dvi pagyvenusias vienuoles, kurios priešinosi vienuolyno komplekso pardavimui šiai atlikėjai už 14,5 mln. JAV dolerių.

Šios vienuolės, kurios neslepia savo antipatijos hito „I Kissed A Girl“ atlikėjai, pasirašė sutartį dėl vienuolyno pardavimo restoranų savininkei Danai Hollister. Tačiau Los Andželo Aukščiausiojo Teismo teisėja Stephanie Bowic trečiadienį po trumpo teismo posėdžio paskelbė šią sutartį negaliojančia.

Šis jos sprendimas buvo palankus ne tik Katy Perry, bet ir arkivyskupijai, pasak kurios vienuolės Rita Callahan ir Catherine Rose Holzman neturėjo reikalingų įgaliojimų įvykdyti pardavimą.

Pasak arkivyskupijos, Katy Perry pasiūlė 14,5 mln. JAV dolerių grynais, o Dana Hollister galėjo iš karto sumokėti tik 100 tūkst. JAV dolerių iš pažadėtų 15,5 mln. – 10 mln. už buvusį vienuolyną ir dar 5,5 mln. JAV dolerių už kompleksui priklausančio turto išpirkimą.

Vienuolyne, kuris žinomas kaip Palaimintosios Mergelės Marijos švenčiausiosios ir nekalčiausios širdies seserų Kalifornijos institutas, anksčiau gyveno daugiau nei 100 vienuolių.

Nors vienuolės daugiau nebegyvena šiame komplekse, Rita Callahan ir Catherine Rose Holzman tvirtina, kad instituto vietos įstatai suteikė joms išskirtinę pardavimo teisę.

Katy Perry trokšta apsigyventi buvusiame vienuolyne – šis ant kalvos šlaito įsikūręs didžiulis itališko stiliaus kompleksas yra netoli įžymybių pamėgto Los Andželo Silver Leiko rajono.

Katy Perry, kuri užaugo atgimusiųjų protestantų šeimoje, tačiau vėliau tapo sekso simboliu ir aktyvia homoseksualių asmenų teisių gynėja, pati aplankė vienuoles ir net joms padainavo, bergždžiai tikėdamasi pakeisti jų nuomonę.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai