Katy Perry ir Orlando Bloomo sužadėtuvės – tarsi filme apie Džeimsą Bondą

Katy Perry ir Orlando Bloomas/Vida Press ir instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-26 15:00
Po to, kai Katy Perry ir Orlando Bloomas paskelbė apie savo sužadėtuves per Valentino dieną, visiems knietėjo sužinoti, kaip gi garsusis aktorius priklaupė ant vieno kelio.

O. Bloomas JAV atlikėjai Katy Perry piršosi iš anksto viską kruopščiai suplanavęs. Vyras nešykštėjo ir savo mylimai moteriai sužadėtuvių žiedą pirko už 5 milijonus JAV dolerių. Neseniai pora atvirai papasakojo apie įsimintinos dienos akimirkas.

Orlando Bloomas Katy pasipiršo sraigtasparnyje.

„Prisimenu, kai per Valentino dieną pavakarieniavusi aš galvojau, kad su Orlando vyksime į kažkokį muziejų pasimėgauti menu, bet jis mane nusitempė į sraigtasparnį“, – vienoje laidoje pasakojo K. Perry.

Ji sakė, kad po piršlybų su Orlando jie nusileido ant vieno namo stogo Los Andžele. Viskas priminė sceną tarsi iš filmo apie Džeimsą Bondą.

Katy Perry ir Orlando Bloomas
Katy Perry ir Orlando Bloomas

Išlipusios iš sraigtasparnio Katy laukė dar vienas netikėtumas. Pasveikinti juos žengus į naują etapą, Orlando sukvietė visą K. Perry šeimą.

Pora susitikinėja nuo 2016-ųjų. Iškart po to, kai Katy išsiskyrė su buvusiu savo vyru Russellu Brandu.

Jie susipažino per Auksinių gaublių after party, ir romanas, kuriam niekas nedavė didelių šansų, klostėsi spėriai ir karštai: Katy ir Orlando supažindino savo šunis (abu turi pudelius), Perry bendravo su Bloomo ir Mirandos Kerr sūnum Flynu bei jo dievinama mama, net persikraustė į aktoriaus namus.

Tiesa, pora buvo metams pasukusi savo keliais, tačiau vėliau vėl sugrįžo vienas pas kitą.

Naujausi straipsniai