Katy Perry ir Orlando Bloomas susilaukė dukters: suteikė Meilės vardą

Katy Perry ir Orlando Bloomui gimė dukra/ SCANPIX ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-27 08:17
Dainininkė Katy Perry (35) ir aktorius Orlando Bloomas (43) tapo tėvais. Žinia apie šeimos pagausėjimą pora pasidalijo su organizacija UNICEF, kurios ambasadoriais jie yra – porai gimė dukra, kurią jie pavadino Daisy Love.

„Po saugaus dukters atėjimo – mūmyse pilna meilės ir nuostabos. Esame palaiminti, nes ne kiekvienos poros gimdymo patirtis tokia rami kaip mūsų. Žmonės pasaulyje vis dar susiduria su sveikatos darbuotojų trūkumu ir kas vienuolika sekundžių – nėščioji arba naujagimis miršta. Dėl COVID-19 dar daugiau naujagimių atsidūrė ties rizikos riba, dėl to, kad švarus vanduo, muilas, skiepai ir kiti reikalingi dalykai, kurie apsaugo nuo ligų tpo dar sunkiau prieinami. Dėl to, mums, kaip naujagimės tėvams – plyšta širdis. Susitapatinti su sunkiai besiverčiančiais tėvais dabar galime labiau nei bet kada“, – rašė jie.

View this post on Instagram

#Repost @unicef ・・・ Welcome to the world, Daisy Dove Bloom! We are honoured to introduce Goodwill Ambassadors @KatyPerry and @OrlandoBloom’s new bundle of joy.⠀ ⠀ “We are floating with love and wonder from the safe and healthy arrival of our daughter,” Katy and Orlando told us.⠀ ⠀ “But we know we’re the lucky ones and not everyone can have a birthing experience as peaceful as ours was. Communities around the world are still experiencing a shortage of healthcare workers and every eleven seconds a pregnant woman or newborn dies, mostly from preventable causes. Since COVID-19 many more newborn lives are at risk because of the increased lack of access to water, soap, vaccines and medicines that prevent diseases. As parents to a newborn, this breaks our hearts, as we empathize with struggling parents now more than ever.⠀ ⠀ “As UNICEF Goodwill Ambassadors, we know UNICEF is there, on the ground, doing whatever it takes to make sure every expecting mother has access to a trained health worker and access to quality healthcare. In celebration of the heart we know our daughter already has, we have set up a donation page to celebrate DDB’s arrival. By supporting them, you are supporting a safe start to life and reimagining a healthier world for every child. We hope your ♥️ can bloom with generosity.⠀ ⠀ Gratefully-⠀ ⠀ Katy & Orlando.”⠀ ⠀ Please tap the link in our bio to support the most precious gift: a healthy child.

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

Katy Perry naujieną, kad laukiasi pirmagimio, pranešė kovo 5 d., muzikiniame vaizdo klipe „Never Worn White“.

Socialiniuose tinkluose pasidalijusi muzikinio klipo ištraukomis dainininkė prisipažino, kad nėštumas – „didžiausia iki šiol nutylėta paslaptis“. K.Perry taip pat teigė, kad ji ir Orlando yra „nepaprastai laimingi ir labai laukia gimstant kūdikio“.

Per moters dieną koncertuodama Melburne, Australijoje vykusiame Pasaulio moterų kriketo taurės varžybų finale K. Perry išsidavė, kad norėtų sulaukti mergaitės.

„Tikiuosi, kad gims mergaitė“, – koncerto metu miniai šaukė būsima mama.

Balandžio pabaigoje Katy Perry pasidalijo sužadėtinio O.Bloomo nuotrauka, kurioje jo veidas išteptas rausva plakta grietinėle.

„Tai mergaitė“, – po nuotrauka rašė dainininkė, taip atskleisdama jos ir jo sužadėtinio pirmojo vaikelio lytį.

View this post on Instagram

💕 it’s a girl 💕

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

O.Bloomui šis vaikas – ne pirmas. Jis augina devynmetį sūnų Flynną iš santuokos su modeliu Miranda Kerr. Katy Perry ir Orlando Bloomas susižadėjo 2017-ųjų vasario 14-ąją. Pora susitikinėja nuo 2016-ųjų.

„Kai du žmonės žvelgia ta pačia kryptimi, tai ir yra meilė“, – romantiškai parašė Bloomas po jųdviejų sužadėtuvių nuotrauka. Išties juos sieja ne tik bendri draugai, priklausymas pramogų pasauliui, dievinami pudeliai ar biografijos detalės. Aktorius ir dainininkė – prisiekę filantropai ir visuomenės veikėjai. Prieš 15 metų bičiulis Leonardo DiCaprio užkrėtė Orlando kovos su klimato kaita idėja, ir šiandien Bloomas – vienas iš karščiausių britų žaliųjų organizacijos „Global Cool“ rėmėjų, kartu su kolegomis Jamesu Cameronu ir Marku Ruffalo bei buvusia žmona globoja „Global Green USA“ – 1993 metais buvusio Sovietų Sąjungos prezidento Michailo Gorbačiovo įsteigto aplinkosaugos fondo padalinį. 2018-aisiais už nuopelnus šioje srityje Monako kunigaikštis Albertas II apdovanojo Bloomą specialia premija.

Katy Perry ir Orlando Bloomas / „Scanpix“ nuotr.
Katy Perry ir Orlando Bloomas / „Scanpix“ nuotr.

Katy irgi neabejinga žaliajam gyvenimo būdui: rekonstravo savo namus ir dabar juos elektra visiškai aprūpina saulės baterijos. Kartu su mylimuoju rugpjūtį dalyvavo garsiajame „Google“ organizuotame susitikime klimato kaitos reikalais Sicilijoje. Tiesa, pats renginys, į kurį buvo atskraidinta gausybė garsenybių, vertinamas prieštaringai.

Abiem bendras ir rūpinimasis pasaulio vaikais: Bloomas – jau dešimt metų UNICEF ambasadorius, nuolat besilankantis skurstančiose ar nuo gamtos nelaimių nukentėjusiose šalyse. Aktorius yra sakęs, kad sūnaus gimimas pakeitė jo žvilgsnį į pasaulį, tapęs tėvu savaime trokšta apsaugoti savo vaiką, todėl jaučiasi privaląs padaryti, ką gali, kad Flynnas ir būsimos atžalos augtų pasaulyje, kuriame verta gyventi.

Orlando Bloomas su sūnumi Flynnu ir Katy Perry / VIDA PRESS nuotrauka
Orlando Bloomas su sūnumi Flynnu ir Katy Perry / VIDA PRESS nuotrauka

Perry prie UNICEF veiklos prisidėjo pora metų vėliau, lankėsi stichinių nelaimių ištiktuose kraštuose, važinėjo po mokyklas – vaikams buvo didelis džiaugsmas pamatyti gyvą žvaigždę. „Jaučiu moralinę pareigą padėti žmonėms, kuriems pavyko mažiau nei man, – interviu vokiečių leidiniui „Gala“ sakė ji. – Tai man įdiegė nuo mažens. Visi sėdime vienoje valtyje, todėl ir turime rūpintis, kad viskas būtų gerai.“

Dainininkė iš tiesų užaugo karštai tikinčių krikščionių šeimoje, jos tėvai – sekmininkų pastoriai. Vienu metu maištavusi prieš religines vertybes, šiandien ji vėl grįžo prie tikėjimo. Bloomas nuo 2004 metų – praktikuojantis budistas. O 2018-ųjų balandį porą palaimino pats Romos popiežius. Tai buvo labai svarbu Katy, kaip ir Orlando pasipiršimas sraigtasparnyje, skrendančiame virš Los Andželo: dainininkės vienetinio dizaino žiedas su rubinu vertinamas maždaug penkis milijonais JAV dolerių, o nekantraudamas jį išsitraukti Bloomas net suplėšė kišenę.

Naujausi straipsniai