Katy Perry ir Orlando Bloomas neketina žaisti pagal svetimas taisykles – pora neskuba tuoktis

Katy Perry ir Orlando Bloomas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-08 08:00
Pramogų pasaulis negali išsiversti be svajonių poros. Atrodo, tokiai lemta tapti Katy Perry (34) ir Orlando Bloomui (42), bet kartą nudegę jiedu neketina žaisti pagal svetimas taisykles.

Pirmiausia Perrybloomai, kaip pagal tradiciją juos praminė žurnalistai, neskuba tuoktis ar susilaukti vaikų, nors susižadėjo dar 2017-ųjų vasario 14-ąją, o susitikinėja nuo 2016-ųjų. Antra vertus, metams buvo išsiskyrę, o kaip žinome, aibė ilgų sužadėtuvių taip ir nesibaigia vedybomis. Juolab ir dainininkė, ir aktorius turi nenusisekusių santykių patirties – Perry dvejus metus buvo britų komiko Russello Brando (44) žmona, Bloomas buvo vedęs modelį Mirandą Kerr (36), turi sūnų Flynną (8).

Katy sako, kad šįkart abu nori viską padaryti kitaip. Viename iš interviu Orlando irgi yra sakęs, kad nori tobulėti drauge ir tik tada žengti tolesnį žingsnį. O kur dar dienotvarkė, kurioje dabar reikia ištaikyti laiko ir bendriems reikalams, labdaros projektams, vakarėliams, ir atostogoms. Porą metų ekrane nematytas Bloomas vaidina seriale „Carnival Row“, montuojami du kino filmai.

Katy Perry ir Orlando Bloomas
Katy Perry ir Orlando Bloomas

Ne per seniausiai jie linksminosi dizainerės Mishos Nonoo ir verslininko Michaelo Hesso vestuvėse Romoje ir buvo ne mažiau medžiojama pora nei princas Harry ir hercogienė Meghan. Dalyvavo Ellie Goulding ir Casparo Joplingo didžiojoje šventėje, kiek anksčiau –modelio Karlie Kloss ir Joshua Kushnerio vestuvėse Vajominge. Visi jie – Katy ir Orlando bendri draugai, ir buvo nuo ko užsikrėsti vestuvių virusu! Išvaizdi pora neišvengiamai atsidūrė dėmesio centre ir net populiarumu pranoko savo pirmtakus – George’ą ir Amal Clooney, pastaruosius porą metų labiau atsidėjusius dvynių auginimui nei aukštuomenės gyvenimui.

Už išvaizdą ir stilių, be abejonės, atsakinga Katy, įpratinusi mylimąjį prie savo mėgstamų ryškių spalvų ir blizgesio. Pabrėžtinai suderinti drabužiai – irgi jos nuopelnas. Orlando tiesiog suteikė jai pagrindo po kojomis. Ellen DeGeneres šou dainininkė pasakojo, kaip pasikeitė jos gyvenimas įsipareigojus vyrui, turinčiam sūnų. Viengungiaudama nelipdavo iš lovos iki vienuoliktos, o dabar eina miegoti dešimtą, nes pusę šešių reikia keltis ir vežti Flynną į mokyklą. Vėluoti negalima!

„Kai du žmonės žvelgia ta pačia kryptimi, tai ir yra meilė“, – romantiškai parašė Bloomas po jųdviejų sužadėtuvių nuotrauka. Išties juos sieja ne tik bendri draugai, priklausymas pramogų pasauliui, dievinami pudeliai ar biografijos detalės. Aktorius ir dainininkė – prisiekę filantropai ir visuomenės veikėjai. Prieš 15 metų bičiulis Leonardo DiCaprio užkrėtė Orlando kovos su klimato kaita idėja, ir šiandien Bloomas – vienas iš karščiausių britų žaliųjų organizacijos „Global Cool“ rėmėjų, kartu su kolegomis Jamesu Cameronu ir Marku Ruffalo bei buvusia žmona globoja „Global Green USA“ – 1993 metais buvusio Sovietų Sąjungos prezidento Michailo Gorbačiovo įsteigto aplinkosaugos fondo padalinį. 2018-aisiais už nuopelnus šioje srityje Monako kunigaikštis Albertas II apdovanojo Bloomą specialia premija.

Katy irgi neabejinga žaliajam gyvenimo būdui: rekonstravo savo namus ir dabar juos elektra visiškai aprūpina saulės baterijos. Kartu su mylimuoju rugpjūtį dalyvavo garsiajame „Google“ organizuotame susitikime klimato kaitos reikalais Sicilijoje. Tiesa, pats renginys, į kurį buvo atskraidinta gausybė garsenybių, vertinamas prieštaringai.

Abiem bendras ir rūpinimasis pasaulio vaikais: Bloomas – jau dešimt metų UNICEF ambasadorius, nuolat besilankantis skurstančiose ar nuo gamtos nelaimių nukentėjusiose šalyse. Aktorius yra sakęs, kad sūnaus gimimas pakeitė jo žvilgsnį į pasaulį, tapęs tėvu savaime trokšta apsaugoti savo vaiką, todėl jaučiasi privaląs padaryti, ką gali, kad Flynnas ir būsimos atžalos augtų pasaulyje, kuriame verta gyventi.

Perry prie UNICEF veiklos prisidėjo pora metų vėliau, lankėsi stichinių nelaimių ištiktuose kraštuose, važinėjo po mokyklas – vaikams buvo didelis džiaugsmas pamatyti gyvą žvaigždę. „Jaučiu moralinę pareigą padėti žmonėms, kuriems pavyko mažiau nei man, – interviu vokiečių leidiniui „Gala“ sakė ji. – Tai man įdiegė nuo mažens. Visi sėdime vienoje valtyje, todėl ir turime rūpintis, kad viskas būtų gerai.“

Dainininkė iš tiesų užaugo karštai tikinčių krikščionių šeimoje, jos tėvai – sekmininkų pastoriai. Vienu metu maištavusi prieš religines vertybes, šiandien ji vėl grįžo prie tikėjimo. Bloomas nuo 2004 metų – praktikuojantis budistas. O 2018-ųjų balandį porą palaimino pats Romos popiežius. Tai buvo labai svarbu Katy, kaip ir Orlando pasipiršimas sraigtasparnyje, skrendančiame virš Los Andželo: dainininkės vienetinio dizaino žiedas su rubinu vertinamas maždaug penkis milijonais JAV dolerių, o nekantraudamas jį išsitraukti Bloomas net suplėšė kišenę.

Naujausi straipsniai