Katy Perry ir Orlando Bloomas laukiasi pirmagimio

Katy Perry ir Orlando Bloomas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-05 07:49
Dainininkė Katy Perry ir aktorius Orlando Bloomas netrukus taps tėvais. Džiugią naujieną apie pirmagimį naujausiame muzikiniame vaizdo klipe „Never Worn White“ pranešė pati K. Perry.

Socialiniuose tinkluose pasidalijusi muzikinio klipo ištraukomis K. Perry prisipažino, kad nėštumas – „didžiausia iki šiol nutylėta paslaptis“. Katy taip pat teigė, kad ji ir Orlando yra „nepaprastai laimingi ir labai laukia gimstant kūdikio“.

O. Bloomui šis vaikas – ne pirmas. Jis augina devynmetį sūnų Flynną iš santuokos su modeliu Miranda Kerr. Katy Perry ir Orlando Bloomas susižadėjo 2017-ųjų vasario 14-ąją. Pora susitikinėja nuo 2016-ųjų.

„Kai du žmonės žvelgia ta pačia kryptimi, tai ir yra meilė“, – romantiškai parašė Bloomas po jųdviejų sužadėtuvių nuotrauka. Išties juos sieja ne tik bendri draugai, priklausymas pramogų pasauliui, dievinami pudeliai ar biografijos detalės. Aktorius ir dainininkė – prisiekę filantropai ir visuomenės veikėjai. Prieš 15 metų bičiulis Leonardo DiCaprio užkrėtė Orlando kovos su klimato kaita idėja, ir šiandien Bloomas – vienas iš karščiausių britų žaliųjų organizacijos „Global Cool“ rėmėjų, kartu su kolegomis Jamesu Cameronu ir Marku Ruffalo bei buvusia žmona globoja „Global Green USA“ – 1993 metais buvusio Sovietų Sąjungos prezidento Michailo Gorbačiovo įsteigto aplinkosaugos fondo padalinį. 2018-aisiais už nuopelnus šioje srityje Monako kunigaikštis Albertas II apdovanojo Bloomą specialia premija.

Katy Perry ir Orlando Bloomas / „Scanpix“ nuotr.
Katy Perry ir Orlando Bloomas / „Scanpix“ nuotr.

Katy irgi neabejinga žaliajam gyvenimo būdui: rekonstravo savo namus ir dabar juos elektra visiškai aprūpina saulės baterijos. Kartu su mylimuoju rugpjūtį dalyvavo garsiajame „Google“ organizuotame susitikime klimato kaitos reikalais Sicilijoje. Tiesa, pats renginys, į kurį buvo atskraidinta gausybė garsenybių, vertinamas prieštaringai.

Abiem bendras ir rūpinimasis pasaulio vaikais: Bloomas – jau dešimt metų UNICEF ambasadorius, nuolat besilankantis skurstančiose ar nuo gamtos nelaimių nukentėjusiose šalyse. Aktorius yra sakęs, kad sūnaus gimimas pakeitė jo žvilgsnį į pasaulį, tapęs tėvu savaime trokšta apsaugoti savo vaiką, todėl jaučiasi privaląs padaryti, ką gali, kad Flynnas ir būsimos atžalos augtų pasaulyje, kuriame verta gyventi.

Orlando Bloomas su sūnumi Flynnu ir Katy Perry / VIDA PRESS nuotrauka
Orlando Bloomas su sūnumi Flynnu ir Katy Perry / VIDA PRESS nuotrauka

Perry prie UNICEF veiklos prisidėjo pora metų vėliau, lankėsi stichinių nelaimių ištiktuose kraštuose, važinėjo po mokyklas – vaikams buvo didelis džiaugsmas pamatyti gyvą žvaigždę. „Jaučiu moralinę pareigą padėti žmonėms, kuriems pavyko mažiau nei man, – interviu vokiečių leidiniui „Gala“ sakė ji. – Tai man įdiegė nuo mažens. Visi sėdime vienoje valtyje, todėl ir turime rūpintis, kad viskas būtų gerai.“

Dainininkė iš tiesų užaugo karštai tikinčių krikščionių šeimoje, jos tėvai – sekmininkų pastoriai. Vienu metu maištavusi prieš religines vertybes, šiandien ji vėl grįžo prie tikėjimo. Bloomas nuo 2004 metų – praktikuojantis budistas. O 2018-ųjų balandį porą palaimino pats Romos popiežius. Tai buvo labai svarbu Katy, kaip ir Orlando pasipiršimas sraigtasparnyje, skrendančiame virš Los Andželo: dainininkės vienetinio dizaino žiedas su rubinu vertinamas maždaug penkis milijonais JAV dolerių, o nekantraudamas jį išsitraukti Bloomas net suplėšė kišenę.

Naujausi straipsniai